|  | 

Отчет по неделе 20.02-24.02

20.02.2012-24.02.2012

Міська вікторина на знання подій Великої Вітчизняної війни.

20.02.2012 команда ОШ №2 взяла участь у міській вікторині. Учні шкіл міста демонстрували знання історії Одеси. Питання були спрямованні на знання історичної постаті Олега Безбородько та сюжету фільма “Жажда” 1959 р.

День захисника Вітчизни.

У школі було проведено ряд заходів присвячених Дню захисника Вітчизни. В рамках свята силами учнівського самоврядування був організований “Музичний стіл замовлень”, позакласний захід “Наш майбутній захисник”, та поздоровлення школярів святковими листівками.

Мета заходу: розвиток національної самосвідомості та патріотичних почуттів учнів за допомогою ціннісного ставлення до служби в армії.

Завдання:

1. Підвищити правову грамотність учнів

2. Виховувати почуття гордості за свою країну і Армію

3. Викликати бажання служити Батьківщині.

4. Виховання справжніх чоловіків і чоловічих почуттів.

5. Пропагувати службу в армії.

23 лютого відзначають як “День захисника Вітчизни” в Україну. У цей день ми віддаємо данину поваги та вдячності тим, хто мужньо захищав рідну землю від загарбників, а також тим, хто в мирний час несе нелегку і відповідальну службу.

Разом з цим особливу увагу ми приділяємо хлопчикам і юнакам, тим кому в недалекому майбутньому належить встати на захист Вітчизни. Сьогодні ми відзначаємо це свято вже не як день народження Червоної Армії, а як день справжніх чоловіків. Наших ЗАХИСНИКІВ в широкому сенсі цього слова!

Масниця.

Мета:

1) Відродити інтерес дітей до обрядів українських свят.

2) Розвинути творчі здібності.

24 лютого в нашій школі відбулися проводи зими і зустріч весни. На подвір’ї школи відбулися масові гуляння в яких прийняли участь учні школи та місцеве населення. Всі стали свідками театралізованої вистави наприкінці якої було спалено символ зими.

Також було запропоновано всім прийняти участь у ярмарку.

Масниця – один із самих радісних і світлих народних свят. За традицією за сім тижнів до Великодня настає час попрощатися із зимою. Пригріває сонце, тане сніг, оживає природа – наступ весни відзначають з давніх часів млинцями і народними гуляннями.

Неділя – “прощений день”. Найважливіший день масниці. У цей день просять вибачення у рідних і знайомих за завдані образи, обіцяючи не пам’ятати зла і надалі не засмучувати, не ображати своїх близьких.

У неділю солом’яну ляльку – “Масляну” – урочисто спалювали, як символ зими, яка закінчилася. А попіл від опудала розсіювали по полю, “на багатий урожай”, щоб надати сили посіву, майбутньому врожаю.

Зі святом весни всіх вітаємо і з широкою Масницею!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)


Твір на тему: Отчет по неделе 20.02-24.02
Отчет по неделе 20.02-24.02
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email