|  | 

ПАМ’ЯТКА БАТЬКАМ П’ЯТИКЛАСНИКІВ

ПАМ’ЯТКА БАТЬКАМ П’ЯТИКЛАСНИКІВ

У ваших дітей переломний період, тому будьте особливо спостережливі, уважні та терплячі. У 5-у класі розширився обсяг матеріалу з основних предметів, зросла кількість предметів, тому збільшується час підготовки до уроків. Забезпечте своїм дітям вдале поєднання відпочинку, фізичної праці та роботи над уроками. Програми включають більше теоретичного матеріалу, тому слід привчити дітей міцно завчати окремі правила з математики, української мови, природознавства.

Уважно стежте за рівнем виразного читання ваших дітей. Нехай удома вони виразно читають усі тексти, що задані з різних предметів. Заведіть дітей у бібліотеку, читальний зал не силою, але привчайте до повсякденного читання художньої літератури, просіть їх переказати прочитане.

Стежте за порадами вчителів, записаними у щоденниках і робочих зошитах ( уникайте критичних зауважень вчителеві при дітях). Дбайте про те, щоб дитина була охайною в усьому, включаючи бережне ставлення до підручників. Ніколи не поспішайте з висновками ані про дитину, ані про вчителя – прийдіть до школи, поспілкуйтеся з учителем.

Намагайтесь придбати для сімейної бібліотеки різноманітні словники та додаткову літературу. Пам’ятайте, клас, де навчається ваша дитина, – одне ціле трьох колективів: дітей, батьків, учителів. Чим дружніші, цілеспрямованіші будуть ці колективи, тим у кращій атмосфері буде формуватись ваша дитина. Це залежить від кожного. Не забувайте: дитину не можна карати за невміння, а терпляче вчити, підказувати, радити, допомагати, підтримувати.

Керуйтесь у спілкуванні з дитиною правилом: найдієвіший засіб виховання – особистий приклад. Дбайте про всебічний розвиток своєї дитини. Умійте ставити себе на місце дитини.

Пам’ятайте: праця, зокрема навчальна, не завдає шкоди вихованню дитини, а бездіяльність – її перший ворог.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)


Твір на тему: ПАМ’ЯТКА БАТЬКАМ П’ЯТИКЛАСНИКІВ
ПАМ’ЯТКА БАТЬКАМ П’ЯТИКЛАСНИКІВ
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email