|  | 

Перші весняні квіти – IІІ варіант

6 клас

Перші весняні квіти

III варіант

Як стверджує народ: “Весна – днем красна. Весна всім красна”. З цим важко не погодитись. Але, мабуть особливу увагу навесні привертають весняні квіти. Коли добре пригріває вже весняне сонечко, підсихає в лісі земля, все навколо оживає: дерева, трава, комахи.

А які чудові перші весняні пуп’янки, що бубнявіють на галузках і от-от розпукнуться! Молода ніжна весна приносить із собою перші проліски, що дивляться на мене блакитними очима і усміхаються святково й чисто. Недарма пролісок уособлює в собі ніжність, чистоту та вірність. Пізніше з’являються конвалії, які несуть надзвичайний солодкий аромат, але все ще несхожий на той літній, достиглий.

На відміну від проліска, конвалія – більш вишукана, святкова. Коли розглядаєш цю квіточку, то виникає враження, ніби вона щось у собі приховує. Говорять, що конвалії уособлюють приховане кохання, яке з часом принесе щастя.

Навесні усі ми святкуємо жіноче свято – Восьме березня. А які ж квіти найчастіше дарують дівчатам та жінкам? Звісно, перші тюльпани. За народним повір’ям, тюльпан є втіленням кохання, особливо першого.

Адже, саме перше кохання – таке ніжне, беззахисне, наївне… Хіба не такий весняний тюльпан?!

Яку б весняну квітку ми не пригадали, кожна несе в собі приємні пахощі, чудовий весняний настрій. Недарма Володимир Сосюра писав:

Люблю весну, та хто її не любить,

Коли життя цвіте, як пишний сад,

І мов у сні, шепочуть листя губи,

І квіти шлють солодкий аромат.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4.00 out of 5)

Твір на тему: Перші весняні квіти – IІІ варіант
Перші весняні квіти – IІІ варіант
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email