|  | 

Перший весняний день – IІІ варіант

III варіант

Разом з пробудженням природи від зимового сну в Україні починається цикл народних весняних свят пов’язаних із стародавніми віруваннями, що супроводжуються піснями, іграми та хороводами. Наш народ створив чудовий образ весни – гарної молодої дівчини з вінком на голові. Вона бажаний і довгоочікуваний гість.

Дівчата закликають весну піснями-веснянками, діти зустрічають солодким печивом у вигляді пташок-жайворонків. За давнім повір’ям вважається, що весну з вирію приносять на своїх крилах птахи. Щоб прискорити їх приліт, діти співали пісень і носили по селу випечених з тіста “жайворонків”. У всій Україні не знаходилось такого зухвальця, який би вистрелив з рогатки у пташину: ніхто не наважувався стріляти у Весну. Її вітали словом-піснею. Прихід весни після зими люди розуміли як боротьбу.

Щоб допомогти весні у цій боротьбі, вони спалювали опудало зими, по вулицях носили зображення сонця, водили хороводи. Закликанням весни закінчується період виглядання весни, що обіймає собою перший весняний місяць березень.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4.50 out of 5)

Твір на тему: Перший весняний день – IІІ варіант
Перший весняний день – IІІ варіант
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email