|  | 

Подорожуємо країнами Європи

“Ми маємо бути зрозумілими

Європі, а Європа – нам!”

“Моя любов до Вітчизни не примушує мене заплющувати очі на досягнення іноземців. Навпаки, чим більше я люблю Вітчизну, тим більше й намагаюсь збагатити мою країну скарбами, здобутими не з її надр”. Так сказав Вольтер і ми можемо погодитися з цією думкою. Кожна країна розвивається своїм шляхом; віками формується її культура, мова, менталітет. І кожна країна має щось, що вирізняє її серед інших.

Ми повинні пишатися своїми моральними цінностями і надбаннями, але щоб упевненими кроками іти вперед, ми також повинні цікавитися історією, культурою, звичаями та традиціями інших країн. Саме тому з метою створення умов для розвитку творчої індивідуальності кожного учня, залучення до корисних та цікавих справ, вивчення історичного минулого та сьогодення країн Європи, сприяння підвищенню поінформованості учнівської спільноти щодо європейських цінностей, культури, історії європейських країн, формування в учнів розуміння необхідності інтеграції до європейської співдружності 22 квітня 2013 року 0 13.00 на базі центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді Інгулецького району міста Кривого Рогу (дир. Глядченко Г. В.) проходив міський конкурс-огляд творчих презентацій екскурсійних маршрутів “Подорожуємо Європою” в якому взяло участь 13 загальноосвітніх навчальних закладів (КЗШ № 59, 67, 73, 82, 92, 99, 100, 101, 102, 114, 115, КГ № 127, НВК № 9), 120 учнів.

За умовами конкурсу кожному навчальному закладу надавалась відповідна тема згідно якої учасники розробляли та презентували екскурсійний маршрут. Екскурсійні маршрути були розроблені по 12 країнах Європи одночасно (Німеччина, Чехія, Данія, Литва, Латвія, Велика Британія, Польща, Португалія, Фінляндія, Італія, Франція, Іспанія) і висвітлювати по одному визначному об’єкту в кожній країні. Подані розробки екскурсійних маршрутів розкривали найцікавіші історичні, культурні, пам’ятні та найвизначніші місця країн Європи, найвідоміщі музеї, собори, площі, столиці, видатні пам’ятки архітектури, мистецтва, культури та природи, унікальні екскурсійні об’єкти, які представляють та характеризують дані країни.

До 01.03.2013 року до центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді навчальними закладами були надані макети екскурсійних маршрутів представлені фотографіями, що розкривали екскурсійні об’єкти та дані країни.

Самі презентації маршрутів відбулись у формі захисту маршрутів логічно пов’язаними з екскурсійним супроводом, де загальноосвітні навчальні заклади познайомили всіх присутніх із захоплюючими відомостями про минуле та сьогодення країн Європи. Учасники гідно та на високому рівні презентували свої маршрути; розкрили та розвинули свій творчий та інтелектуальний рівні, вивчили історичне минуле та сьогодення країн Європи, підвищили свій рівень проінформованості з питань вивчення історії, культури та традицій цих країн.

Журі підбило підсумки проведення міського конкурсу-огляду творчих презентацій екскурсійних маршрутів “Подорожуємо Європою” і визначило переможців в номінаціях:

“Кращий екскурсійний маршрут”:

– членів євроклубу “Нове покоління” КЗШ № 59, кер.: Козарезова Г. С., Андрєєва С. В.;

– Стороженко Максима, Жука В’ячеслава учнів 8 класу КЗШ № 100, кер.: Хомук І. П.;

– Чернієвську Дар’ю ученицю 7-А класу КЗШ № 102;

– Алєксєєва Андрія, Алєксєєва Ростислава, Бреславського Владислава, Задорожню Ірину, Керімову Катерину членів євроклубу “Euroworld” КЗШ № 114, кер.: Глядчишина І. Ю.;

– Матях Альону ученицю 10 класу КЗШ № 115, кер.: Бондар Н. Б.

“Кращий захист екскурсійного маршруту”:

– КЗШ № 59, кер.: Андрєєва С. В., Козарезова Г. С.;

– КЗШ № 73, кер.: Шварц О. О.;

– КЗШ № 101, кер.: Гурова Н. В.;

– КЗШ № 115, кер.: Бондар Н. Б.

Дякуємо всім учасникам за плідну працю та бажаємо успіхів, високих результатів та досягнень!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

Твір на тему: Подорожуємо країнами Європи
Подорожуємо країнами Європи
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email