|  | 

Поради батькам

Поради для батьків Якщо ми бажаємо виховати та навчити дітей в школі, найголовніше – це постійно співпрацювати з батьками, тобто робити одну спільну справу. Учитель-ваш перший союзник та друг вашої родини. Радьтесь із ним, підтримуйте його авторитет.

Зауваження щодо роботи вчителя висловлюйте у школі, на зборах. Не можна цього робити у присутності дітей. Щоденно цікавтесь навчальними успіхами дитини.

Радійте успіхам, не роздратовуйтесь через кожну невдачу, якої зазнали ваш син або донька. Регулярно контролюйте виконання домашніх завдань та надавайте, якщо зможете, допомогу в їх виконанні. Допомога та контроль не повинні бути муштрою, нудним моралізуванням, яке знесилює дитину. Головне-збуджувати інтерес до навчання. Домашні завдання перевіряти потрібно постійно і обов’язково.

Необхідно впевнити дитину в тому, добре розуміла правильність виконання завдання, та вміла наводити свої приклади. Намагайтеся вислуховувати розповіді дитини (про себе, товаришів, школу) до кінця. Якщо ви допомагаєте дитині вивчати англійську мову дома.

Повторюйте разом із дитиною вивчені на уроці слова та вирази у вигляді гри. Нехай дитина буде вашим учителем (якщо ви недостатньо володієте англійською або взагалі не володієте нею). Грайте у ті ігри, які були на уроці.

Якщо у дитини труднощі у вимові, проконсультуйтесь у вчителя. Якщо дитина погано запам’ятовує слова та правила, учитель підкаже вам прийоми запам’ятовування інформації. Якщо є можливість, купуйте дитині книжки для позакласного читання. Вибір книжки вам підкаже педагог. При цьому контролюйте процес читання та розуміння прочитаного.

Виготовляйте предметні малюнки та інші наочні посібники разом із дитиною, водночас запам’ятовуючи нові слова. Розповідайте дитині, наскільки важливим є вивчення англійської мови людині майже будь-якої професії. Якщо дитина не засвоїла навчальний матеріал через хворобу або через іншу поважну причину, одразу зверніться до вчителя. Він розповість вам, як організувати допомогу дитині вдома. Найефективнішою та найдоступнішою для організації у сім’ї формою розвитку мовлення дитини є бесіда.

Ці бесіди можна намагатися проводити й англійською, користуючись вивченою лексикою та граматикою. Розмовляючи з дорослими діти пізнають багато нового, розширюють та систематизують уявлення про навколишнє середовище, вчаться логічно висловлювати свої думки. Бесіда розвиває зв’язне правильне та виразне мовлення дітей.

Намагайтеся розуміти дітей, переконувати їх в разі необхідності, а головне-залишатися авторитетом для своїх дітей. Це є одним з найважливіших факторів, що допоможуть успіху дітей в навчанні та шкільному житті

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4.50 out of 5)

Твір на тему: Поради батькам
Поради батькам
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email