|  | 

Пожежа (твір розповідь на основі власного досвіду)

У нашому багатоповерховому будинку живе хлопчик Михайлик. На день народження йому подарували кошеня. Руденьке, а на сонці його шерсть переливалася і палахкотіла жовтогарячим вогнем. І Михайлик назвав своє кошенятко незвичним ім’ям Пожежа. Наступного ранку хлопчик не знайшов свого вихованця у кімнатах. “Пожежа!

Пожежа! До мене!” – кричав він, але кошеняти не було. Михайлик вибіг на балкон і побачив, що Пожежа переліз на сусідський балкон. “Пожежа! Пожежа!” – щосили закричав Михайлик.

На його крик із квартир почали вибігати перелякані люди. Вони не могли зрозуміти, що сталося і де горить. А Михайлик намагався дістати своє кошеня, спробував навіть перелізти на сусідній балкон. Побачивши це, мешканці будинку визвали пожежну машину.

Побачивши пожежників, Михайлик закричав: “Велике спасибі, що ви прийшли допомогти врятувати мого друга”. Не буду описувати, що було далі. Не знав хлопчик, що його батьки заплатять за приїзд пожежної машини.

Адже в цей час, може, комусь і справді потрібна була допомога. Та у Михайлика тепер інші проблеми. Він шукає для свого кошеняти нове ім’я.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3.00 out of 5)

Твір на тему: Пожежа (твір розповідь на основі власного досвіду)
Пожежа (твір розповідь на основі власного досвіду)
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email