|  | 

Прагнення і вчинки головних героїв повісті Я. Стельмаха “Химера лісового озера”

Інтригуючи сюжет, тонкий гумор, яскраві постаті маленьких героїв – ось прикмети художніх творів для дітей Ярослава Стельмаха. У повісті “Химера лісового озера” автор змалював шукачів пригод, романтиків Митька та Сергія. Хлопці влітку зібралися до Митькової бабусі, щоб ловити комах для колекції, вудити рибу, купатися й ходити до лісу.

Та сталася подія, яка змінила всі плани цих допитливих хлопчаків. Вони почали готуватися до зустрічі з чудовиськом, що живе в озері. Хлопці сміливі, відважні, не кожен би залишився на ніч біля озера. Щоправда, їм теж було страшно, і вони не соромляться в цьому признатися: “Лізти хотів, але боявся – страх один”, “І я боявся. Аж тремтів”.

Митько і Сергій цілий місяць відчували себе дослідниками, слідопитами, шукачами. Вони бігали до бібліотеки, прочитали багато цікавого про стегозаврів та археоптериксів. Бабуся не могла нахвалитися хлопчиками: “Тихі, сумирні, слухняні, посидючі.

А книжки як люблять! Це ж щастя – таких діточок мати”. Хлопці дружелюбні, вони не образилися на Василя, який хотів їх обдурити і налякати. Навпаки, подякували йому за те, що влаштував їм такі цікаві канікули: “Ми відкрили для себе такий світ, який тобі, Васю, і не снився”.

А попереду у хлопців був ще цілий літній місяць, не менш цікавий і переповнений новими подіями.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

Твір на тему: Прагнення і вчинки головних героїв повісті Я. Стельмаха “Химера лісового озера”
Прагнення і вчинки головних героїв повісті Я. Стельмаха “Химера лісового озера”
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email