|  | 

Приклади діалогів на тему “Телефонна розмова”

Діалог 1

– Алло, добрий день! Це квартира Тарасенків? – Так.

– Це Михайло, шкільний приятель Сашка. А можна його до телефону? – Нажаль, Сашка немає – він зараз на тренуванні з футболу. – Тренування проходить у нашій школі? – Так.

Воно закінчиться десь за півгодини. – Дуже добре! То я зустріну його біля школи.

Я маю повернути йому енциклопедію з історії, яку він позичав мені два тижні тому. Я захворів і не ходив до школи цей час, тож не мав змоги віддати книгу і подякувати. – Зрозуміло.

Сашко після тренування піде прямо додому, тож ти теж можеш підійти одразу сюди. – Дякую, але я не знаю точно, де ви живете, тому я краще перестріну Сашка біля школи. А якщо раптом ми не зустрінемося, перекажіть йому, будь-ласка, щоб він мені передзвонив.

– Добре, Михайле! – Дякую Вам! – Нема за що.

– До побачення!

Діалог 2

– Алло! Це Наталка Іванченко. Можна Олену до телефону? – Привіт, Наталко, це ж я! – О, вибач не пізнала твій голос.

Ти сьогодні ввечері вільна? Я хотіла запросити тебе до себе – буде невеличка вечірка. – Як цікаво! О котрій годині? – Починаймо о шостій.

Я приготую дещо смачненьке, а потім подивимось нове кіно. – Думаю, я зможу прийти. А багато гостей ще буде?

– Ні, ще Тетянка та Оксана з братом. Ти його знаєш? – Миколу?

Знаю. Ми з ним разом до музичної школи ходимо. – От і добре, усі одне одного знають, тож маж бути цікаво. То ти прийдеш? – Так, із задоволенням.

Тобі потрібна якась допомога у приготуваннях? – Ні, дякую, все буде просто й невимушено. Впораюсь! Чекаю на тебе о шостій! Бувай!

– Дякую! До вечора!

Діалог 3

– Здрастуйте, це каси кінотеатру “Весна”? – Здрастуйте, так. Чим можу допомогти? – Скажіть, будь ласка, чи є у вас квитки на фільм “Гаррі Поттер та смертельні реліквії” на вечірній сеанс? – Зачекайте, хвилинку…

Так, є на 18.00 та 20.30. – А скільки йде фільм? – Дві години. – Тоді на 20.30 мені не підходить. Можна зарезервувати два квитки на 18.00?

– Хвилиночку. Якщо Вам потрібні місця поруч, то залишився тільки п’ятий ряд, місця п’яте та шосте. – Це з краю? – Так, ближче до краю.

Але в нашому кінотеатрі сучасний екран, тож добре видно з будь-якого місця. – Правда? Ну, тоді мені підходить. – Як Ваше прізвище та ім’я?

– Приходько Олексій. – Ви студент, школяр? – Школяр. – За шкільним квитком знижка 20 відсотків. Один квиток коштуватиме сорок гривень.

– Дуже добре! Дякую! До побачення!

– До побачення.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3.00 out of 5)

Твір на тему: Приклади діалогів на тему “Телефонна розмова”
Приклади діалогів на тему “Телефонна розмова”
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email