|  | 

ПРИТЧА ПРО СІЯЧА – НОВИЙ ЗАПОВІТ

УКРАЇНСЬКА ЛІТЕРАТУРА ХРЕСТОМАТІЯ для 9 класу

ПРИТЧА ПРО СІЯЧА

5 “Ось вийшов сіяч, щоб посіяти зерно своє. І, як сіяв, упало одне край дороги, – і було повитоптуване, а птахи небесні його повидзьобували.

6 Друге ж упало на грунт кам’янйстий, – і, зійшовши, усохло, не мало бо вогкости. 7 А інше упало між терен, – і вигнався терен, і його поглушив. 8 Інше ж упало на добрую землю, – і, зійшовши, уродило стокротно”.

Це сказавши, закликав: “Хто має вуха, щоб слухати, – нехай слухає!” 9 Запитали ж Його Його учні, говорячи: “Що визначає ця притча?” 10 А Він відказав: “Вам дано пізнати таємниці Божого Царства, а іншим у притчах, щоб дивились вони – і не бачили, слухали – і не розуміли”.

11 Ось що означає ця притча: Зерно – це Боже Слово. 12 А котрі край дороги, – це ті, хто слухає, але потім приходить диявол, і забирає слово з їхнього серця, щоб не ввірували й не спаслися вони. 13 А що на кам’янистому грунті, – це ті, хто тільки почує, то слово приймає з радістю; а кореня не мають вони, вірують дочасно, – і за час випробовування відпадають. 14 А що впало між терен, – це ті, хто слухає слово, але, ходячи, бувають придушені клопотами, та багатством, та життєвими розкошами, – і плоду вони не дають.

15 А те, що на добрій землі, – це оті, хто як слово почує, береже його в щирому й доброму серці, – і плід приносять вони в терпеливості.1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

Твір на тему: ПРИТЧА ПРО СІЯЧА – НОВИЙ ЗАПОВІТ
ПРИТЧА ПРО СІЯЧА – НОВИЙ ЗАПОВІТ
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email