|  | 

Про Фарбованого Лиса і не тільки… (за казкою І. Франка “Фарбований лис”)

Бажаючи порадувати і розважити власних дітей, Іван Франко свого часу спробував себе і в ролі казкаря. Особливо багато у нього казок про тварин. Франко знав, що діти “люблять звірів, особливо коли ті звірі в байці починають говорити, думати і поводитися як люди”. У казці “Фарбований Лис” він розказав про героя, який волею випадку набув незвичайного вигляду і оголосив себе посланцем святого Миколая на землі.

Фарбований Лис вповні скористався глупотою звірів, що його оточували, і почав правити лісом на власний розсуд. І хоча нічого не змінилося за час його правління, недалекоглядні мешканці лісу “були дуже раді, що мають такого мудрого, могутнього і ласкавого царя”. “Сказка ложь, да в ней намек”,- говорить влучне російське прислів’я. Звичайно, ми розуміємо, кого мав на увазі Франко, розказуючи про Фарбованого Лиса. Автор висміює ошуканця, який обдурив усіх звірів і незаслужено користувався усілякими пільгами.

А також засуджує звірів, які так нерозумно і сліпо повірили пройдисвіту. Дякуючи Іванові Франку, ми маємо таку науку про Фарбованого Лиса, яка придасться в житті кожному.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4.00 out of 5)

Твір на тему: Про Фарбованого Лиса і не тільки… (за казкою І. Франка “Фарбований лис”)
Про Фарбованого Лиса і не тільки… (за казкою І. Франка “Фарбований лис”)
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email