|  | 

ПРО МУЗИКУ СЛОВА І МИСТЕЦТВО ЧИТАННЯ

УКРАЇНСЬКА ЛІТЕРАТУРА 5 клас

ПРО МУЗИКУ СЛОВА І МИСТЕЦТВО ЧИТАННЯ

Ти тримаєш у руках підручник, який стане путівником у чарівний світ художньої літератури. Про талановитий витвір мистецтва кажуть майстерний, тобто вишуканий, художній, красивий. Письменника ж часто називають майстром слова. Майстер в перекладі з латинської мови означає вчитель, начальник.

Отже, наші предки митцю відводили особливу роль – наставляти людей, впливати на світ і змінювати його.

Протягом усіх років перебування в школі ти вивчатимеш українську літературу, яка є мистецтвом слова. З художньою літературою ти не розставатимешся також протягом усього свого життя, бо, читаючи, отримуватимеш особливу насолоду.

Читати – це не тільки складати слова в речення й розуміти їхній зміст. По-справжньому читати – значить бачити все, що стоїть за словом, творити у своїй уяві особливий світ. У цьому світі ти мандруватимеш у далекі краї, куди ніколи не зможеш потрапити без книжки, зустрічатимеш різних людей, чиї вчинки й думки тебе хвилюватимуть, насолоджуватимешся красою природи.

Щоразу, відкриваючи нову книжку, ти починатимеш діалог з автором. Вестимеш із ним тривалі щирі бесіди, погоджуватимешся або сперечатимешся з ним, але ніколи не залишатимешся байдужим.

Читати – означає творити особливий світ, жити його радощами й бідами. І вже це є великим щастям. Але буде прикро, якщо на сторінках книжки ти не зустрінеш автора, який подарував би тобі цей чарівний світ. Здається, він описує те, що щодня бачиш і переживаєш у реальному житті й ти.

Але ні! Автор приховує у своєму творі багато секретів, які треба навчитися розгадувати. Для цього потрібно залучити свою уяву, бути дуже уважним до кожного слова, помічати всі великі й маленькі підказки, залишені тобі на сторінках книжки.

Почути крізь багатоголосся героїв автора, розгадати, що він хотів тобі сказати, бути в змозі відповісти йому своїми почуттями й роздумами – це майстерність справжнього читача.

Тож, вирушаючи в мандрівку чарівною країною під назвою українська література, ти крок за кроком наближатимешся до того, щоб стати великим читачем. І в цьому допомагатиме твій друг – підручник.1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

Твір на тему: ПРО МУЗИКУ СЛОВА І МИСТЕЦТВО ЧИТАННЯ
ПРО МУЗИКУ СЛОВА І МИСТЕЦТВО ЧИТАННЯ
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email