|  | 

Про сесії ЗНО з математики, історії та української мови

Про сесії ЗНО з математики, історії та української мови Особливості проведення зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури, математики й історії України у 2012 році Зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури, математики, а також історії України буде проводитися впродовж двох сесій. Перша і друга сесії тестування з цих предметів відбуватимуться у різні дні. Згідно з графіком проведення ЗНО, тестування з української мови та літератури відбудеться 28 та 29 травня, з математики – 21 та 22 травня, з історії України – 31 травня та 1 червня 2012 року.

Проведення тестування в декілька сесій зумовлене необхідністю оптимізації пунктів тестування у зв’язку з великою кількістю учасників тестувань з зазначених предметів. Це надає можливість удосконалити організацію зовнішнього оцінювання та попередити деякі можливі процедурні порушення під час тестування. Згідно з регламентом проведення зовнішнього оцінювання, для кожної сесії тестові завдання будуть різними за змістом, проте однаковими за рівнем складності. Таким чином передбачається, що абітурієнти, які проходитимуть тестування у різні сесії, знаходитимуться в рівних умовах. Також, для будь-якої сесії тестування діятимуть однакові правила дотримання конфіденційності стосовно змісту тестових завдань.

У кожній сесії братиме участь однакова кількість абітурієнтів. Персональний розподіл учасників зовнішнього оцінювання між сесіями здійснюється Українським центром оцінювання якості освіти в автоматичному режимі за допомогою програмних засобів, що надає можливість мінімізувати випадки складання тестів однокласниками, родичами тощо під час однієї сесії, запобігти іншим фактам, що негативно впливають на рівність умов проходження зовнішнього оцінювання. Інформація про день і час проведення зовнішнього оцінювання з конкретного предмета та сесії зазначається в персональних запрошеннях, які надсилатимуться абітурієнтам поштою за адресою, указаною ними під час реєстрації.

Ці запрошення також будуть розміщені на персональних сторінках учасників зовнішнього оцінювання на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

Твір на тему: Про сесії ЗНО з математики, історії та української мови
Про сесії ЗНО з математики, історії та української мови
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email