|  | 

Про вчителя вустами вчителів

Замислювалися ви коли-небудь над тим,

Наскільки важливою є вчительська праця? Що незвичайного у професії, яка Пов’язана з формуванням і розвитком Людської особистості? І чому саме вчительку називають нашою другою мамою? Я впевнена, що професія вчителя – Найважливіша у нашому суспільстві. Батьки дають життя, а вчителі наповнюють Його змістом. Батьки дбають про матеріальне, А вчителі – про духовне збагачення дитячої душі.

Це дуже складна і кропітка робота, бо Педагогам треба розуміти кожну дитину, знаходити підхід до кожної особистості, враховуючи її характер Та вдачу. А для цього необхідні не тільки Глибокі знання власного предмета, А й педагогіки та психології. Водночас це дуже цікава професія, адже в Читель має змогу спостерігати за розвитком людської особистості, становленням Дитячого “я”. І саме від учителя залежить, який життєвий шлях обере учень, чи Принесе він користь суспільству.

Ця Відповідальність спонукає педагога постійно вдосконалювати свою майстерність, Дбати про рівень професійного розвитку. Учителі відкривають нам чарівні двері у Життя, – не зачиняймо їх, тримаймо відкритими для любові та добра, якими так Щедро, по вінця, наповнює наші душі Вчитель…

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

Твір на тему: Про вчителя вустами вчителів
Про вчителя вустами вчителів
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email