|  | 

Проблеми сучасної сім’ї

Як на мене, не варто розставляти проблеми сучасної сім’ї в порядку зменшення – збільшення “небезпечності”. Усе те. про що йтиметься, може поставити шлюб під загрозу. Це шкідливі звички – вживання алкоголю, тютюну, наркотиків. Це відсутність спілкування й загальних інтересів у членів сім’ї, коли співіснування зводиться до спільних дітей та бюджету.

Це загроза розлучення, коли двоє не можуть, а то й просто не хочуть шукати спільну мову, або співжиття без реєстрації шлюбу, при якому жінка має ризикувати всім, не маючи ніяких прав і гарантій на майбутнє. Це небажані діти, які перетворюються на тягар для батьків, а виховання – на змушену данину непотрібній маленькій людині. А то й простіше й прозаїчніше – аборти як можливість улаштувати свою “щасливу долю” за рахунок життя власної дитини.

Це порушення подружньої вірності, коли хтось із двох вважає хвилинний потяг важливішим від урочистої шлюбної клятви. Що ж казати? Анархія руйнує Порятувати подружжя можуть відповідальність, воля, послідовність, а не налаштованість виключно на позитивні емоції й насолоди.

Як же зберегти сім’ю від руйнування? Вибирати шлюбного партнера, для якого здоров’я є справжнім пріоритетом у житті Пізнаючи людину в процесі побачень, перевіряти перш за все спільність ваших із нею інтересів, цінностей і цілей, починаючи від ставлення до якихось культурних явищ (спільність художніх смаків), до релігійної приналежності. “Ні!” розлученню варто казати ще до того, як ви утворили сім’ю; просто поставити вірність дружині принципом вашого існування. Це буде можливо тоді, коли дружина буде постійно прагнути вдовольняти ваші потреби у визнанні, довірі, глибоких взаєминах, дружбі, підтримці в складних ситуаціях, а ви будете робити це для неї А все перераховане походить від спілкування, якому двоє приділяють серйозну увагу, час і місце.

Тільки таке спілкування дозволить відносинам розвиватися й поглиблюватись, а не вироджуватись у суцільну байдужість до потреб іншого та й до самої його особи Таке спілкування можливе в родині, створеній за вільним рішенням двох поєднати свої життя, а не примхою чи примусом – тиском батьків, друзів чи бажанням не бути самотнім або не відставати від інших.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4.00 out of 5)


Твір на тему: Проблеми сучасної сім’ї
Проблеми сучасної сім’ї
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email