|  | 

Проблеми української молоді

Проблеми соціального становлення української молоді, її освіти та виховання на даний час перебувають у центрі уваги. В умовах глибокої трансформації суспільних відносин, суспільні процеси стрімко змінили своє русло, що призвело до погіршення соціального, матеріального і політичного становища. Значна частина української молоді втратила майбутні життєві орієнтири, які дали б в подальшому можливість реалізації своїх життєвих планів та мрій. Останнім часом, основною проблемою суспільства є зменшення важливості молоді як основного трудового ресурсу. Для працевлаштування по спеціальності – немає стажу…А де ж його взяти?

Вакансій в багатьох поширених галузях дуже мало, або й зовсім немає. Це все призводить до того, що у молодого покоління немає можливостей для подальшої самореалізації. І, як наслідок відбувається деградація молоді. Також, сучасна молодь має значні проблеми зі здоров’ям: спостерігається підвищений рівень захворюваності й поширеності різних інфекційних хвороб.

Смертність серед молодих людей зросла у кілька десятків разів, порівняно з минулим століттям.

Сучасна молодь швидше дорослішає Людина завжди саморозвивається і навчається чомусь новому. “З початком чогось нового, попереднє відходить на задній план…” Так і в житті. Коли людина дорослішає, на неї чекають колосальні зміни у всіх сферах

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

Твір на тему: Проблеми української молоді
Проблеми української молоді
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email