|  | 

Просто Чоловік

Дуже часто ми починаємо стосунки зі списку вимог до свого партнера. “Ідеальний чоловік” повинен бути таким, “ідеальна жінка” повинна бути такою… Я не знаю, яким має бути чоловік поруч зі мною, хоча і запитують про це часто. Але знаю точно, що ця людина зовсім не ідеальна. І вже точно не “краща за всіх”. І ще вона мені нічого не “винна”.

Це просто Чоловік, за яким хочеться йти.

Чоловік, за яким хочеться йти, як і всі люди на цій планеті, робить помилки і час від часу сумнівається в собі. Чимось займається, пробує нове, іноді падає, потім піднімається і йде далі. Мені здається, він Абсолютно звичайний чоловік. Просто один із семи мільярдів людей, який прокидається щоранку, проживає свій день і засинає до нового світанку. І кров у нього червона.

Така ж, як і у всіх інших людей на планеті.

Чоловік, за яким хочеться йти, іноді робить боляче своїм словом або неувагою. Потім він мовчить і думає. Потім просить вибачення.

Від усього серця. І я його пробачаю. Завжди пробачаю. Тому що я така ж. Я теж можу поранити. І теж прошу вибачення. Від усього серця. І він мене пробачає. Тому що Він такий же.

Просто людина, як і всі ми на цій планеті.

Чоловік, за яким хочеться йти, часом втомлюється і йде в печеру. Таке трапляється з чоловіками, за якими хочеться йти. Їм хочеться усамітнитися й поміркувати про життя. Або просто сходити на футбол. Або поблукати містом.

Або посидіти в чайній на самоті. І добре, нехай посидить у своїй печері. Відпочине – і обов’язково повернеться.

Чоловік, за яким хочеться йти, не говорить багато про свої почуття. Одного разу він дає тобі зрозуміти, що любить, і що ти – важлива людина в його житті. А далі він просто робить.

Не говорить, а робить. Просто щось робить. Ходить на роботу, займається бізнесом, розвивається. Іноді тримається на відстані, колись підходить ближче.

Ну а Ти просто знаєш, що він – Чоловік, за яким хочеться йти. І все. Ти просто знаєш це.

Та Ні, це не як у кіно. Ніяких тобі феєрверків, жодних великих осяянь, ніяких передбачень і цілодобової пристрасті. Просто рідна людина, просто той, кому ти довіряєш, просто той, хто вірить тобі. Просто людина, з якою тобі добре і по-домашньому затишно.

Просто Чоловік, за яким хочеться йти.

Про що я переживаю? Ні, не про те, чи з’явиться він у моєму житті. Та й не переймаюсь я зовсім, скоріше розмірковую: Чи та я Жінка, яку захочеться вести за собою Чоловіку, за яким хочеться йти.

Не знаю…

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3.00 out of 5)

Твір на тему: Просто Чоловік
Просто Чоловік
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email