|  | 

Рекомендації з проведення батьківських зборів

Рекомендації з проведення батьківських зборів:

Батьківські збори повинні просвіщати батьків, а не констатувати помилки та невдачі дітей. Тема зборів повинна враховувати вікові особливості дітей. Збори повинні мати як теоретичний, так і практичний характер – аналіз ситуацій, тренінги, дискусії тощо.

Збори не повинні займатись обговоренням та осудом особистості учнів.

Зразкова тематика консультацій для батьків: Дитина не хоче вчитись. Як їй допомогти? Погана пам’ять у дитини. Як її розвинути? Єдина дитина в родині. Шляхи подолання труднощів у вихованні.

Покарання дітей. Якими їм бути? Тривожність дітей.

До чого вона може призвести? Сором’язлива дитина. Проблеми сором’язливості та шляхи її подолання. Брутальність і нерозуміння в родині. Талановита дитина в родині.

Приятелі дітей – друзі чи вороги? Три покоління під одним дахом. Проблеми спілкування.

Педагогам і батькам на замітку

Якщо:

дитину постійно критикують, вона учиться ненавидіти; дитину висміюють, вона стає замкнутою; дитину хвалять, вона учиться бути шляхетною; дитину підтримують, вона вчиться цінувати себе; дитина росте в докорах, вона вчиться жити з відчуттям провини; дитина росте в терпимості, вона вчиться розуміти інших; дитина росте в чесності, вона вчиться бути справедливою; дитина росте в безпеці, вона вчиться вірити в людей; дитина живе у ворожнечі, вона вчиться бути агресивною; дитина живе в розумінні та дружелюбності, вона вчиться знаходити любов у цьому світі.

Ці поради виникли на базі життєвих практичних спостережень, осмислення педагогічної практики. Висловлені положення можуть використовуватись у практичній роботі з батьками, а також як теми зборів і бесід з ними.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4.00 out of 5)

Твір на тему: Рекомендації з проведення батьківських зборів
Рекомендації з проведення батьківських зборів
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email