|  | 

Резюме. (Правознавство, 9 клас)

Складання резюме.

Саме цей короткий (як правило, не більше аркуша) документ може стати вирішальним для долі людини, адже в багатьох компаніях саме із цього документа розпочинають знайомство (у деяких випадках – для початку заочне) із майбутнім працівником.

Як же потрібно складати цей документ? Запам’ятайте! Резюме – це короткий виклад ваших досягнень, професійного та життєвого досвіду.

В однієї й тієї ж людини резюме може відрізнятися залежно від того, куди вона влаштовується.

Основну увагу потрібно звертати на напрям, що стосується вашої майбутньої роботи. У резюме має бути зазначено: І) прізвище, ім’я, по батькові; 2) службова, домашня адреси, телефон, за наявності факс і електронна адреса; 3) мета складання резюме – опис посади, на яку ви претендуєте (якщо можливо);

4) професійна історія (досвід роботи) – місця роботи, займані писади й основні виконувані функції (починаючи з останніх, у зворотному хронологічному порядку); 5) освіта (навчальні заклади, які закінчили або в яких навчалися, зазначаючи факультет, спеціальність); 6) професійні досягнення, нагороди (перемоги в конкурсах, премії, професійні нагороди та відзнаки);

7) додаткові вміння та навички (знання іноземних мов, комп’ютерні навички із зазначенням програм, якими ви володієте, наявність водійського посвідчення тощо).

Уникайте включення в резюме відомостей, які прямо не стосуються майбутньої роботи.

Резюме має бути:

Стислим;

Конкретним;

З чіткими формулюваннями (не “сприяв”, а “допомагав”, не “брав участь”, а “виконав”, “домігся” тощо);

Чесним;

Грамотним.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

Твір на тему: Резюме. (Правознавство, 9 клас)
Резюме. (Правознавство, 9 клас)
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email