|  | 

Ринг скорочено – Борис Олійник

І гнів, і жах. І білі маски Облич. І злами рук, як ринв. І от затихло. Тільки пласко Лисніє квадратовий ринг. На рингу не суперник – ворог.

Той ворог хитро, як лисиця, Мені готує рішенець. Нахабно в праву рукавицю Кладе для певності свинець. Суддя те бачить. Та… не баче.

Вони у змовинах давно. Та й переможців же тим паче Не судять потім все одно. А зал, як тур, реве безжально. Назад одрізано путі: Мій секундант у роздягальні Лишив рушник на видноті. Що ж, буде бій без правил.

Він буде бить мене, як схоче: І знизу, й справа, і згори. І нижче пояса. І очі Схова продажний рефері. Я все стерплю в жорстокім герці, Аби лише, зберігати стиль, Не пропустить удару в серце. Не пропустить… Не пропустить…

Ще буде потім раунд третій. І вже коли в канатний скрут Я буду ворогом припертий І загнаний в четвертий кут, Коли, нахабний і безкарний, Повірить він у мій кінець І для останнього удару Зведе з правицею свинець, Я визбираю в жмуток силу Своїх поразок і удач – В ім’я отця, і духа, й сина Обрушу з лівої удар Такий, що стануть зайві лікарі. То буде бій…

А зараз мертво Лисніє холодом квадрат. Іду. І поруч мене твердо Крокує Честь – мій секундант.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

Твір на тему: Ринг скорочено – Борис Олійник
Ринг скорочено – Борис Олійник
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email