|  | 

Сценарій свята до 8-го Березня

Сценарій свята до 8-го Березня Гуров Я : Оксана Григорівна, я що знов запізнивсь? Вчитель : Ні. Чому ти так говориш? Гуров Я : Так сьогодні ж Міжнародне жіноче свято – 8 Березня!

Мами чекають від нас пісень, поздоровлень, а діти не йдуть. Вчитель: Теж запізнюються. Гуров Я : В цей святковий день не можна. Тихо хтось біжить.

Вчитель: Знову порушують поведінку? Гуров Я: Ні! Наші діти виховані. ( діти взявши за руки входять до класу і виконують пісню “Струмок”) Гуров: Світить сонечко весняне, Весь Інгулець дзвенить піснями. Рідні мами! З вашим святом Ми прийшли вас привітати!

Сорочинський: А день цей гарний, наче казка, Бо жінка – це любов і ласка, Це гордість наша, ніжність і тепло, Вона, як сонечко, що в небі розцвіло. Щербина: Вона, як перша квіточка, Що в лісі розцвітає. Вона, як соловейко, Що пісню свою співає. Вона, як вітер в полі, Вона, як дощ у лузі, Вона, як черемшина, Красива й небайдужа. Гуров: Де поділись наші Мама?

Сумно нам без них в цей час. І дівчаток щось немає. Як же свято починати? Вчитель: Дійсно, ви тільки подивіться – Є сини і є внучата, А де ж мами, де ж дівчатка?

От загадка, так загадка. Михайлюк: Що за диво таке сталось? Десь усі жінки поділись, Чи десь може загуляли, Чи десь може забарились? Що ж робити нам без них? Треба йти шукати їх.

Вінокуров: Жінок потрібно нам знайти. Бо ми без них нічого не варті. І хто ж у хаті підмете? І хто ж нам буде їсти готувати? Дєєв: Ну, їсти я якось зварю. А хто ж буде по господарству….

Корова, свині, телята, Дітей ще двоє, не прибрана хата.. Ні! Жінок нам треба повернути. Та як знайти їх – не збагнути.

Вчитель: Коли вдома жінка, то все гаразд, все на своєму місці. Знаєте що, шановні хлопчаки, можливо ви чимось обідали своїх жінок, мам, дівчаток? Можливо щось нехороше їм сказали і вони зникли? Ану.

Шановні хлопчаки. Розкажіть про своїх жінок. Фоменко: В мене мама дуже добра. І красива, й чепурна, Теж кудись запропастилась І підлоги не мела. І синочка не кормила, І хлібину не спекла.

Я ж у цьому не знавець. Мама в мене – молодець! Вінокуров: В мене мама – трудівниця. Вдома зробить все сама. На роботу поспішає.

День при дні біжить вона, А тепер кудись поділась, Зникла прямо із двора. А за нею десь пропала Люба сестричечка моя. Я не можу вже без них, Треба йти шукати їх.

Альошин: А ви знаєте, я думав, Ой, не можу більше я. Що без жінки просто чудо?! Де ж ти, мамочко, моя! А тепер все навпаки – В спині колють колючки, Голова уже болить.

Що по чім? І де купить? Дітям їсти треба зварити, Попрати, посушити. Ткачук: Любі діти, гості наші Знов весна нас всіх зібрала Й по-секрету нам сказала, Що чарівність в ній від мами.

А тому вона пригожа. Що на маму трошки схожа. Ну, а ми весну стрічаймо І матусеньку вітаймо!

Шиян: Моя мама найдорожча, Наймиліша в світі, Прийми нині в своє свято Від доні ти квіти. Кожна квітка тобі скаже, Як тебе кохаю, Кожна шепче, чого щиро Я тобі бажаю. Глячишин: Я найкращу квітку мамі подарую, Бо найбільше в світі маму я люблю. Мами свято настає, Я раненько встав, Квітку й сонечко ясне їй подарував. Яворський: Ми сьогодні з піснями Зустрічаємо свято мами. Із весною всіх вітаємо І щасливих свят бажаємо.

Савенок: Спасибі вам, рідні мами, Що ви тут сьогодні з нами. Для вас наше перше слово. Матусі! Будьте здорові! Чернецький: Сьогодні для вас гарна пісня лунає, І кожен із нас мамі пісню складає.

Спасибі, рідненькі, говорять вам діти, За те. Що ви є, наші мами, на світі. Філінов: Я зроблю для тебе, мамо. Незабудок голубеньких. Все, що здужаю зробити.

Зможу я усе зробити. Буду завжди тебе, мамо, То дарма, що я маленький. Ніжно, сонячно любити. Назбираю в лузі квітів, К ривенко: Матусю, мамо, люба наша ненько, Тобі на свято квіти ми несем…

Ти – наше сонце, матінко рідненька, Ти над усе для нас, ти над усе. Найдьонова: Нехай світанок березневим святом Над цілим світом зоряно цвіте. Хай сяє сонцем в серці слово МАТИ, Таке незгасне, вічне і святе!

Логвіненко: Здрастуй, березень наш крилатий,- Перший місяць весни. Теплий день. Здрастуй, 8 Березня – свято Всіх жінок, матерів і пісень. Василенко: Сьогодні привітати хочемо Ми любих мам із Днем весни! І побажати щиро хочемо, Щоб завжди гарними були.

Чепік: Є у мене найкраща у світі матуся. За неї, Пречиста, з звертанням молюся! “Пошли їй не скарби, а щастя і долю, Щоб дні їй минали без смутку і болю”. Маляр: Щоб не сивіло у вас волосся, І щоб не морщилось чоло, Щоб вам, кохані наші мами, У всьому і завжди везло. Ткаченко: Щоб вас кохали наші тата І дарували квіти нам, Немає ж бо у всьому світі Жінок, чарівніших за мам. Новікова: Це слово ніжністю багате, Воно неначе сонця цвіт.

Прийми, матусю, в своє свято Наш уквітчаний привіт. Корецький: Все від матері – слово і пісня, і хліб, Перша ластівка в небі, веснянка в гаях. Все від матері – мужність і перший політ, І як мати для всіх – Батьківщина моя.

Щербина: За все найкраще у житті, За ваші руки золоті, За ваші лагідні серця – Ми всі вам вдячні без кінця! Кисельова: Матуся рідна, я молюсь за тебе, Твоя любов мене обігріва. Мені в житті нічого більш не треба – Лиш ти була здорова і жива. Михайлюк: Ми бажаємо довго жити Вам, ласкаві, ніжні мами, Ми для вас зростили квіти. Вкрили клумби килимами.

Чернушенко: Ми за ваші всі турботи Будемо вчитись і зростати, Не цуратися роботи, Дома вам допомагати. Новікова: Спасибі вам, говоримо знов, За вашу ласку і любов. І вся наша дітвора Вам щастя личить і добра. Сорочинський: Спасибі вам, рідні мами, Що ви тут сьогодні з нами! До вас наше щире слово: Матусі! Будьте здорові!

Чепік: Любувалися, щоб мами, Всі завжди за нас раділи. Щоб жили ви довго, мами, І ніколи не старіли! Гуров: Ми ще й дарунки змайстрували Своїми власними руками, Для вас, наші любі мами!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

Твір на тему: Сценарій свята до 8-го Березня
Сценарій свята до 8-го Березня
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email