|  | 

Що означає сьогодні бути джентльменом? (твір-роздум)

Понеділок, кажуть, день важкий, але саме цей день став для нас пам’ятним. Наша класна керівниця Інна Юріївна оголосила понеділок… Днем джентльмена. Вона пояснила, що джентльмен – це людина вихована, ввічлива, з гарними манерами.

Ці якості треба виховувати в собі щодня. А поки ми повинні уявити себе джентльменами хоча б на один день.

І ми “почали входити в образ” джентльмена… На перервах хлопчики намагалися, виходячи з класу, пропускати дівчаток уперед, у коридорі звільняли дорогу старшим. На уроках сиділи незвично тихо: не шепотілися, не підказували, не передавали записок, не викрикували – тобто поводилися ідеально. В усьому були підкреслено ввічливі.

Звістка про те, що в нашому класі День джентльмена, миттєво облетіла школу. Спочатку всі просто здивувалися. Ми дуже хвилювалися, почували себе незвично в ролі джентльменів. Адже доводилося стежити і за своєю мовою. Треба було виглядати охайно.

У їдальні ми не лізли, як звичайно, без черги за булочкою. Потім з нас почали жартувати: “Нічого, джентльмени, завтра ви станете такими, як і були: адже ви джентльмени на один день!”

На виховній годині вчителька підвела підсумок Дня джентльмена. Вона ще раз зазначила, що джентльменами за один день не стають і все в наших руках: від того, як ми будемо виховувати в собі ці гарні якості, залежить і ставлення до нас навколишніх…

Ми йшли до виходу зі школи з Вальком Жуковим, обговорювали сьогоднішній день. У дверях зіштовхнулися з жінкою похилого віку. Вона відступила, пропускаючи нас уперед. Ми, ніби нічого не сталося, спокійно пройшли мимо, розмовляючи про своє. І раптом Валька зупинився: “Але ж насправді так, ми виявилися джентльменами навіть не на день, а всього на декілька годин!”

Ми сіли в тролейбус. От де багато можливостей показати себе джентльменами! На наш жаль, у тролейбусі було багато вільних місць, тому виявити своє джентльменство – поступитися місцем старшим – нам не вдалося. Ми вийшли з тролейбуса. За нами виходила навантажена сумками жінка.

Не змовляючись, ми простягнули їй руки. Вона посміхнулася і сказала: “От це справжні джентльмени!”

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

Твір на тему: Що означає сьогодні бути джентльменом? (твір-роздум)
Що означає сьогодні бути джентльменом? (твір-роздум)
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email