|  | 

Що приваблює мене в образі Джима Хокінса? (За романом Р. Л. Стівенсона “Острів скарбів”) Д. ДЕФО, Ж. ВЕРН, ДЖ. ЛОНДОН, Ш. ПЕТЕФІ, Р. Л. СТІВЕНСОН

6 клас

ЛЮДИНА В ЖИТТЄВИХ ВИПРОБУВАННЯХ

Д. ДЕФО, Ж. ВЕРН, ДЖ. ЛОНДОН, Ш. ПЕТЕФІ, Р. Л. СТІВЕНСОН

Що приваблює мене в образі Джима Хокінса? (За романом Р. Л. Стівенсона “Острів скарбів”)

Думаю, що моїх ровесників, як і мене, завжди захоплюють сильні й мужні характери. Чому? Можливо, тому, що молодість прагне знайти зразок, до якого слід прагнути.

Наймолодшим. героєм у романі Р. Л. Стівенсона “Острів скарбів” є Джим Хокінс.

Його батько мав корчму “Адмірал Бенбоу”, і після його смерті Джимові доводилося працювати там, щоб допомогти матері. Смерть капітана, що мешкав у їхньому трактирі, підштовхнула хлопця до серйозних вчинків. Саме він забрав таємничий пакет, який знайшов у капітана. У пакеті, щоДжим віддає двом добропорядним джентльменам, лікарю Лайвсу та сквайру Трелоні, виявляється карта острова, де заховані скарби капітана Флінта. Джентльмени вирішують вирушити по них, взявши Джима Хокінса юнгою на корабель.

Це захопило хлопця. Адже кому не захочеться в такому віці здійснити романтичну подорож, сповнену нескінченних пригод!

Мені подобається те, як поводиться хлопець. Він завжди порядний, здатен виявити ініціативу, не боїться ризикувати. Джим мужньо і сміливо поводиться у ворожому таборі піратів. Уперше в житті він постав перед складним моральним вибором: або перейти на бік піратів і вижити, або залишитися чесним і порядним, але загинути.

Приємно, що Джим вчинив так, як годиться справжньому чоловікові.

Але одного разу Джим таки схибив. Нікого не попередивши, покинув людей напризволяще, хоча врешті-решт усе закінчилося благополучно і хлопець багатьох урятував. Та все ж таки це був самовільний вчинок. Тому капітан Смоллетт мав право сказати йому: “Ти по-своєму, можливо, й непоганий хлопець, але даю тобі слово, що ніколи більше я не візьму тебе в море. Бо ти з породи пестунів і робиш усе, що захочеш…”.

На щастя, Джим визнав свою помилку і зробив правильні висновки. Дорослих, чий життєвий досвід на це спонукає, треба слухатися, бо вони знають і розуміють більше.

Слід зазначити, що Джим надзвичайно допитливий. Мені здається, що саме прагнення дізнатися більше і допомогти друзям і штовхає Джима на необдумані вчинки. Хоча хочеться порадити йому бути більш розважливим.

А в цілому він порядний хлопець. І з ним було б непогано познайомитися і дружити.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 2.50 out of 5)

Твір на тему: Що приваблює мене в образі Джима Хокінса? (За романом Р. Л. Стівенсона “Острів скарбів”) Д. ДЕФО, Ж. ВЕРН, ДЖ. ЛОНДОН, Ш. ПЕТЕФІ, Р. Л. СТІВЕНСОН
Що приваблює мене в образі Джима Хокінса? (За романом Р. Л. Стівенсона “Острів скарбів”) Д. ДЕФО, Ж. ВЕРН, ДЖ. ЛОНДОН, Ш. ПЕТЕФІ, Р. Л. СТІВЕНСОН
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email