|  | 

ЩО ТАКЕ ГЕНІАЛЬНІСТЬ?

Геніальність ( від лат. genius – дух) – вищий ступінь прояву творчості. Реалізується в створенні тих або інших добутків, що мають важливе значення для розвитку суспільства. Для особистості генія характерні такі риси, як творча продуктивність, володіння певною методологією, готовність до подолання стереотипів і конвенціональних установлень. Геніальність – це найвищий рівень розвитку людських здібностей, як загальних, так і спеціальних. Геніальних людей дуже мало, тому їх знають всі.

Визнання заслуг талановитої людини перед людством і роблять її відомою. Крім того, її діяльність, як правило, щось змінює в житті людей. Учених давно цікавила природа геніальності.

Деякі, наприклад, італійський психіатр Ломброзо, уважали, що геніальність – це свого роду хвороба, відхилення в роботі мозку. Французький філософ Гельвецій стверджував, що геніальність від спадковості абсолютно не залежить і вся справа у вихованні й навчанні. Але, які б пояснення природи геніальності не пропонувалися, багато вчених сходяться в одному: без терплячої й завзятої праці не може бути справжньої геніальності. Праця ця насамперед повинна бути спрямована на самовиховання й тренування пам’яті, мислення, уваги. Юлій Цезар і Олександр Македонський по твердженнях істориків знали в обличчя й по імені до 30000 людей.

Завдяки чудовій пам’яті глухий Бетховен писав геніальну музику, а скульптор Ліна По, будучи сліпою, створювала геніальні скульптури. Для талановитої людини відкриті всі шляхи, щоб стати геніальною. За умови завзятої праці…

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)


Твір на тему: ЩО ТАКЕ ГЕНІАЛЬНІСТЬ?
ЩО ТАКЕ ГЕНІАЛЬНІСТЬ?
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email