|  | 

Що таке свобода? – Твір міркування з елементами цитування

Людина завжди у всі часи прагнула до свободи. Тільки розуміння свободи у всіх різне. Я думаю, що свобода – це, в першу чергу, свобода від забобонів.

Забобони обмежують здібності людини, оскільки в більшості випадків засновані на помилкових знаннях і виводах. Свобода – це свобода вибору. Людина винна сама вибирати, де йому вчитися і працювати, де йому жити. Свобода – це розумні закони і розумне підпорядкування ним.

Закони повинні грунтуватися на пошані до особи. Справедливі закони забезпечують людині свободу. Свобода – це свобода слова, друку, думки.

Людина повинна мати право думати і говорити те, що думає. Всяка думка, навіть помилкова, заслуговує пошани. Немає поганих думок, поганих смаків. Є різні.

Свобода – це можливість самому ухвалювати рішення і нести за них відповідальність. Заборона чого-небудь ми, підлітки, сприймаємо як обмеження свободи. Сьогодні я маю право вибирати місце навчання, улюблене заняття, друзів. Я можу вибирати, яку книгу прочитати, яку музику слухати. Я не вільна від думки тих, що оточують. І якщо я в чомусь не згодна з більшістю, це не означає, що я кидаю виклик.

Я хочу утвердиться як особистість. Я розумію, що свобода внутрішня важливіша, ніж фізична.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)


Твір на тему: Що таке свобода? – Твір міркування з елементами цитування
Що таке свобода? – Твір міркування з елементами цитування
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email