|  | 

Що забезпечить нам державна незалежність?

Державна незалежність нічого нам не забезпечить. Вона лишень може дати можливість побудови національної республіки. Це, у свою чергу, може надати українцеві статусу повноцінного громадянина своєї розвинутої країни. У такому випадку державна незалежність має в собі ряд безцінних переваг Перш за все, вона несе особистісні права – соціальні й політичні.

Вони надають можливості переміщення по всій землі, доступу до світового інформаційного простору, спілкування з людьми по всьому світу У фінансовому плані це надає ініціативним людям більшого потенціалу самореалізації, отримання універсальної освіти, ширших можливостей працевлаштування, перспективи кар’єрного росту. Нарешті, незалежність дає змогу створення сучасної національної ідентичності й постійного її оновлення, тобто підтримує непідробний патріотизм, який дозволяв би людям любити свою країну, своє життя, залишаючись самими собою. У цьому неоціненну послугу нам може надати досвід 1920-х років. Так настрої національно свідомої інтелігенції того часу передає діаспорний учений Григорій Костюк: “Ми були проти етнографізму як психологічної категорії українсько-культурного й національно-політичного думання. Ніхто з нас тоді ніколи не носив вишитих сорочок. (…) Наші товаришки-студентки ніколи не прикрашували дівочу вроду вишивками і плахтами. (…) Модерну індустріальну Україну ми вбачали й любили в чисто україномовній масі студентів політехніки, медиків, математиків, фізиків, металургів, що виходять в життя, заповнюють керівні господарчі та індустріальні центри й установи. (…) Ми мріяли про нашу українську авіацію. (…) Ми були горді нашою київською оперою…

Ми захоплювалися Довженком, бо він геніально започаткував добу українського кінофільмового мистецтва і надав йому глибоко національного характеру. Ми ідеалізували (театр) “Березіль””. Тож працюймо й завтра чекаймо на успіх.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

Твір на тему: Що забезпечить нам державна незалежність?
Що забезпечить нам державна незалежність?
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email