|  | 

Школа – наш другий дім!

Моя школа є однією з найкращих шкіл нашого району. Неодноразово вона займала перші місця в змаганнях, конкурсах, олімпіадах, і кожного року учні приносять їй нові досягнення і перемоги. Але школа – це не тільки місце, де ми отримуємо нові знання, але й місце, де знаходимо нових друзів. Тому я вдячна їй за тих людей, з якими я тут познайомилась і надіюся й після закінчення продовжити з ними спілкування. Неповторність моєї школи полягає також в тому, що тільки у нас працюють такі чудові, добрі і чуйні вчителі, які здатні знайти підхід до кожного учня.

А до нас підхід дуже важко знайти, особливо до нашого “чудового” класу. Я, інколи, дивуюсь як це вчителі можуть витримати 6 уроків на день з такими різнохарактерними учнями. Адже не кожному це вдасться.

Сумно задуматись, але ще один рік і все закінчиться: не буде більше наших улюблених вчителів, які нам все спускають з рук, не буде наших щоденних жартів, наших цікавих і веселих уроків, та не менш веселих перерв. Хочеться, щоб такі юнацькі роки продовжувались цілу вічність, але я розумію, що скоро цьому прийде кінець і потрібно буде “йти” в доросле життя, лише згадуючи про чудові моменти, які ми провели у найкращій школі світу

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3.00 out of 5)

Твір на тему: Школа – наш другий дім!
Школа – наш другий дім!
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email