|  | 

Ситсок канцтоварів першокласнику

ПРИБЛИЗНИЙ СПИСОК КАНЦТОВАРІВ ДЛЯ ПЕРШОКЛАСНИКА.

1. Зошити в клітинку, 12 аркушів (10 штук)

2. Зошити в косу лінійку, 12 аркушів (10 штук).

У більшості шкіл вчителі початкової школи просять батьків купувати зошити найпростішого дизайну, зеленого кольору.

3. Альбом для малювання / папка для акварелі (1 штука)

Папір для малювання у вигляді альбому або папки з листами знадобиться першокласнику на уроках малювання.

Альбом зручний тим, що всі малюнки дитини зберігаються в одному місці. Використовується зазвичай для зберігання малюнків, намальованих олівцем та фломастерами.

Для акварельних малюнків зручніша папка для акварелі, тому що вологий лист за час уроку не встигає висохнути, малюнок може розмазатися та втратити вигляд, якщо його покласти до альбому.

Малюнки, які зберігаються в альбомі, не можна повісити на виставку дитячих робіт у класі.

4. Кольоровий папір (2 пачки)

5. Кольоровий картон (2 пачки)

Кольоровий папір і картон використовуються дітьми на уроках праці.

6. Ножиці (1 штука)

Головна вимога, що пред’являється до ножиць, – щоб вони добре різали. Дитина не повинна відчувати труднощів при різанні картону або паперу. Зазвичай в школах просять приносити ножиці з трохи закругленими кінцями, щоб діти випадково не травмували один одного.

7. Клей (2 штуки)

Придбати потрібно як мінімум два тюбики з клеєм: один з них дитина буде носити з собою до школи, а другий – використовувати для виконання домашніх завдань.

Для школи краще всього купити клейкий олівець. Цей тюбик має невеликий розмір та його не можна пролити.

Для дому краще купити або теж олівець, або рідкий клей ПВА.

8. Прості олівці (5 штук)

Простих олівців краще купити побільше, тому що діти використовують їх часто, а значить часто втрачають або ламають грифель.

Краще використовувати олівці типу ТМ (твердо-м’які).

9. Кольорові олівці (2 набори)

Як би не любив малювати Ваш першокласник, у школі йому, швидше за все, знадобляться кольорові олівці лише шести основних кольорів. Краще придбати два набори, один з яких дитина буде використовувати вдома, а другий – у школі.

10. Точилка (2 штуки)

Точилка, куплена для першокласника турботливими батьками, повинна добре точити олівці. Адже вдома Ви завжди зможете допомогти синові або дочці поточити олівець, а в школі дитина буде точити зламані олівці самостійно.

11. Лінійка 20 – 25 см (2 штуки)

Лінійка може бути дерев’яною та пластмасовою. Багато вчителів просять батьків купувати дерев’яні лінійки, тому що вони менше ковзають по паперу, і ними важче “клацнути” сусіда по лобі.

12. Пластилін (1 набір)

Пластилін краще купувати такий, що не липне до рук. Пам’ятайте: чим гарніший буде пластилін, тим симпатичніше буде виглядати виліплена з нього фігурка!

13. Дощечка для ліпки (1 штука)

У класі дітям забороняється ліпити пластилінові “кульки” та “трубочки” безпосередньо на парті. Для цих цілей використовується спеціальна дощечка, яку ми також додали до списку необхідних канцтоварів для школяра. На цих же дощечках потім зберігається виставка дитячих виробів.

14. Фарби акварельні (1 штука)

Краще придбати набір з дванадцяти кольорів.

15. Фарби Гуаш (1 штука)

Купіть один набір з дванадцяти кольорів.

16. Пензлі (3 штуки)

Краще придбати набір, що складається з трьох-шести пензликів різного розміру. Оптимально використання пензлів, щетина яких виконана з “поні” або “білки”.

18. Авторучки (5 штук)

Авторучка – одне з найбільш затребуваних канцелярських приладдь в школі. При виборі ручки намагайтеся не купувати надто яскраві й дорогі варіанти. Чим простіша ручка першокласника, тим вона краща.

Не купуйте авторучку, яка вміє “клацати”.

Для школи потрібні кулькові авторучки синього кольору. Краще, якщо корпус ручки буде прозорим. Це допоможе дитині оцінити, як скоро в ручці закінчиться паста.

Капілярні та гелеві авторучки краще відкласти до старших класів.

19. Палички для лічби (1 набір)

На початковому етапі навчання на уроках математики використовують палички для наочного розуміння додавання та віднімання.

20. Каса літер та цифр або віяла (1 штука)

Віяло використовується на уроках вчителем та дозволяє оцінити якість засвоєння дитиною пройденого матеріалу. Краще придбати одне віяло з цифрами, одне с голосними літерами та одне віяло с приголосними літерами.

21. Обкладинки для підручників та зошитів (по 10 штук)

Обкладинки знадобляться для зошитів та для підручників. Розмір обкладинки для зошитів – стандартний. Обкладинки для підручників підбираються індивідуально під кожну видану або придбану книжку.

22. Гумка для стирання (2 штуки)

Основна вимога до гумки – вона повинна легко витирати лінії, намальовані простим олівцем, та не залишати розводів. У магазині канцтоварів Ви без зусиль знайдете відповідну.

23. Підставка для олівців (1 штука)

Для зберігання олівців краще придбати спеціальну підставку або склянку. Як правило, в школі закупівля підставок проводиться організовано для всього класу. Підставку для дому потрібно придбати самостійно.

24. Підставки для підручників (1 штука)

Щоб школяру було зручно виконувати домашні завдання за підручником, необхідно купити підставку для книг. Ми радимо купувати повністю металеві варіанти. Вони більш важкі, але й більш стійкі – не перевертаються під вагою книг.

25. Папка для зошитів (1 штука)

26. Пенал (1 штука)

Пенал обов’язково знадобиться першокласнику для зберігання ручок, олівців і гумок. Купити можна як “порожній” пенал, так і пенал “з наповненням” – в який виробник вже поклав потрібні дитині, на його думку, олівці та ручки.

Вчителі перших класів радять батькам купувати м’які пенали, які не будуть “стукати” при викладанні та якими не можна нанести травму сусідові по парті. Пенали без індивідуальних секцій для ручок та олівців мають меншу вагу, та в них швидше прибирати шкільне приладдя. Мінусом такого пенала є складність пошуку потрібного олівця.

В пеналі з відділеннями для ручок все навпаки – довго прибирати, зате легко шукати.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

Твір на тему: Ситсок канцтоварів першокласнику
Ситсок канцтоварів першокласнику
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email