|  | 

Скорочено “Бенгальський тигр” Вишні

Полювати на тигра треба їхати в Бенгалію, тому що саме там водяться найбільші тигри – 2,5-3 метри, й хвіст до метра. Тому, якщо одбити тільки хвоста, то й це вже не абищо. На Бенгалію з Києва тре ба їхати через Мотовилівку, Васильків і Фастів. Потім брати на Жмеринку до Одеси, а там на Дарданелли, через Суецькии канал – і вже Індія.

Спитати “Брамапутру”. Тільки завчіть це слово, а то один переплутав, питав-питав “Путрамабру”, та й повернувся додому без тигра.

Треба мати на увазі, що перед полюванням на тигра треба знищити всіх кобр і всіх гримучих змій, щоб не вкусили, перехворіти на тропічну малярію, а тоді вже полювати. Хліба брати лише на дорогу, бо там на кожному кроці росте хлібне дерево з плодами на зразок наших книшів.

Тигра полюють, щоб знищити цього страшного звіра, який нападає на тварин та людей. А ще заради величезної смугастої пухнастої шкури та кігтів, з яких роблять чудодійний порошок, що посилює в людині хоробрість.

Є кілька способів полювання на тигра. Наприклад, взяти аркуш дикту (фанери, картону) й молоток. Коли тигр на вас кинеться, підставте дикт, його кігті в ньому проб’ють дірки й зав’язнуть.

Тоді молотком загинайте їх – і тигр ваш.

Дуже поширений спосіб полювання на тигра із слоном. Так роблять індуські раджі та англійські лорди. Вантажать на слона курені зі слонової кістки, туди ж різні наїдки та напої.

Почувши вигуки загонщиків, стріляють, неважливо, що, може, попадуть і в якого тубільця. Зате на стіні вдома висітиме розкішна шкіра тигра із золотою табличкою – де й коли забитий лордом цей звір.

Непоганий спосіб і такий, коли викопати яму на стежці до водопою, замаскувати її. Тигр упаде, тоді його треба лоскотати (тигри дуже бояться лоскоту, через те й ревниві), поки не буде готовий.

Можна скористатися й іншим шляхом. Тренуватися ретельно їй навчитися швидко бігати. Потім знайти тигра й бігти, коли він за вами поженеться.

Бігти до галявини й не прогавити той момент коли він посковзнеться й упаде. Отоді він – ваш.

Ловитва на тигра, як бачимо, небезпечна й клопітна. Та і їхати далеко. То будемо сподіватися, що ми з часом наблизимося до Бенгалії, а вона до нас, бо клімат, як кажуть географи, міняється.

Отоді й пополюємо, знаючи заздалегідь усі способи ловів на тигра.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

Твір на тему: Скорочено “Бенгальський тигр” Вишні
Скорочено “Бенгальський тигр” Вишні
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email