|  | 

Спорт – надійний помічник у житті

Я ходжу до школи, відвідую додаткові заняття з англійської мови, допомагаю батькам удома. Я намагаюсь встигати усе і робити це якомога краще, щоб не соромно було сказати, що це я зробив, тому часто я стомлююсь. Настрій у мене погіршується, працювати так, як би мені хотілось, я теж вже не можу. Та є одна справа, яка завжди мені допомагає покращити настрій та повернути працездатність. Це для мене, як промінь сонця у похмурий день, і зветься він просто – басейн.

Я вмію плавати ще змалечку. Мій тато навчив мене, коли я був ще чотирирічною дитиною. А коли мені було п’ять, він відвів мене до басейну у секцію синхронного плавання. Спочатку це мені подобалось, потім був період, коли я ходив туди тільки тому, що цього хотіли мої батьки. Але зараз я вдячний моєму татусеві за те, що він все ж таки коли добрим словом, а коли силою не дав мені кинути заняття з плавання.

Зараз для мене це дуже велика моральна підтримка. Тренуюсь я кожного дня. І навантаження у нас великі – ми плаваємо не менше двох кілометрів щоразу. Часто я в школі втомлююсь морально – від уроків, особливо від уроків англійської мови та математики. Вчительки там вимагають багато від учнів, і тому кожного уроку я дуже напружений. А коли я приходжу до басейну і починаю пливти, то моральне навантаження переходить у фізичне, і голові стає легше.

Думок стає менше у той час, коли я плаваю, – я тільки встигаю рахувати, скільки “басейнів” я проплив. Мій мозок відпочиває, поки я плаваю, із води я виходжу фізично стомлений, проте морально відпочилий. Не повірите, але я під час плавання іноді починаю краще розуміти якусь тему, що вивчали у школі.

Плаваю, і постійно у мене в голові крутиться якийсь уривок з неї, і я запам’ятовую його, починаю більш розуміти, ніж у класі. Я і таблицю множення так вивчив, коли у першому класі вчився! Та найголовніше, що дає мені спорт, – це, безперечно, здоров’я та сила. Хворію я дуже рідко, майже ніколи.

Чесно кажучи, ажжаль бере іноді, коли думаю, що мої однокласники вдома сидять, а я в школі. Зате потім я думаю, що наздоганяти їм теж багато доведеться, і мені легшає. Розкрию свою маленьку таємницю: я люблю дивитись на себе у дзеркало після тренувань, бо мені подобається, як виглядають напружені м’язи. Я пишаюся своєю фігурою, і це додає мені впевненості у собі.

Я не розгублююсь майже ні у якій ситуації, завжди почуваю себе впевнено. Я впевнений у своїх діях, у своїх словах – в усьому. На перший погляд, нічого особливого в плаванні нема, але скільки корисного я від нього отримую!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3.50 out of 5)

Твір на тему: Спорт – надійний помічник у житті
Спорт – надійний помічник у житті
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email