|  | 

Спортивні досягнення українців (II в.)

Активный образ жизни, спортивная сноровка – это залог здоровья и долголетия каждого из нас. Поэтому, с самого детства родители приучают нас к активному участию в общественной жизни, к активному занятию различными видами спорта. За хорошие достижения родители балуют нас всевозможными игрушками, конструкторами и прочими любимыми вещичками.

За свои спортивные достижения вы можете получать не только подарки, но и награды, если будете принимать участие в соревнованиях. Как показывает история, все участники соревнований в области спорта обязательно достигают положительных результатов и добиваются своей цели. Удачи вам! Вже майже двадцять чотири років минуло з того часу, як Україна здобула незалежність, як встала на шлях національного відродження, як почала утверджуватися серед інших країн, завойовувати ім’я та авторитет. Сьогодні Україну вже знають у світі, можливо, в якихось сферах державного життя вона проявила себе не найкращим чином, але є галузі, досягненнями в яких український народ має право пишатися.

Одною зі сфер, у якій українці досягли чималих результатів, завдяки чому про Україну говорять у багатьох країнах світу, є спорт. На сьогодні спорт у нашій країні розвивається досить активно, і якщо у держави не завжди вистачає грошей на фінансування цієї сфери нашого життя, то знаходяться приватні компанії, особи, які підтримують матеріально наших спортсменів, фінансують їхні тренування, змагання тощо. Завдяки цим спонсорам молоді таланти мають можливість проявити себе в повній мірі. Українські спортсмени досягли неабияких успіхів на світовій арені в багатьох видах спорту. На сьогоднішній день, мабуть, одними з найвідоміших українських спортсменів у світі є боксери в суперважкій категорії – брати Клички, досягненнями яких український народ сьогодні пишається найбільше.

Кожен з них був чемпіоном світу в одній із чотирьох боксерських версій. Молодший – Володимир Кличко – у 1992 році на Олімпійських іграх у Барселоні здобув чемпіонське золото. Старший, Вітали Кличко – гордість нашої країни, у цьому році буде битися за звання абсолютного чемпіона світу серед боксерів у суперважкій категорії.

Брати Клички, виступаючи у світі, постійно підкреслюють свою національну приналежність. Одним з найвідоміших сучасних футболістів світу є українець Андрій Шевченко. Його бажають бачити в своїх складах найвідоміші футбольні клуби світу. Андрій Шевченко достойно грає за збірну України з футболу.

Багаторазовою чемпіонкою світу з плавання на 50, 100 та 200 метрів є Яна Клочкова. Українська дівчина не тільки займає перші місця в чемпіонатах Європи та світу, не тільки здобуває золото на олімпійських іграх, вона встановила нові світові рекорди. Надією і гордістю України є наш земляк – дев’ятнадцятирічний Руслан Понамарьов із Краматорська, який став чемпіоном світу з шахів у 2002 році.

Він є наймолодшим чемпіоном світу з шахів за всю історію цього виду спорту. У фіналі чемпіонату Руслан переміг відомого львівського гросмейстера міжнародного класу Іванчука. І це ще не все. Пригадаймо донецького атлета, багаторазового чемпіона світу зі стрибків із жердиною, що більше п’ятнадцяти років утримував за собою це звання, – Сергія Бубку. А Лілія Подкопаєва – чемпіонка з гімнастики, потрійне сальто якої досі ніхто не зміг повторити.

Багато кого ще можна згадати, та вищезазначеного вже досить, щоб зрозуміти, що українському народові є ким пишатися.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4.00 out of 5)

Твір на тему: Спортивні досягнення українців (II в.)
Спортивні досягнення українців (II в.)
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email