|  | 

Тема дитини й дитинства – Відкрита книга РОМАН “ПРИГОДИ ОЛІВЕРА ТВІСТА”

Чарлз Дікенс 1812 – 1870

Відкрита книга

РОМАН “ПРИГОДИ ОЛІВЕРА ТВІСТА”

Тема дитини й дитинства

Винятковість місця й ролі Діккенса в англійській і європейській літературах не в останню чергу зумовило те, що він був першим “дорослим” письменником, який зробив тему дитини й дитинства однією з основних тем своєї творчості. У “дорослій” літературі до Діккенса діти майже не з’являлись, а з’явившись, надовго “не затримувалися” – бо виростали. На шляху розробки дитячої теми у Діккенса є свої віхи. Першим етапним твором були “Пригоди Олівера Твіста”, яким відкривається ціла серія романів, написаних за подібною моделлю: “Життя і пригоди Ніколаса Нікклбі”, “Крамниця старожитностей”, “Життя і пригоди Мартіна Чезлвіта”.

Діти в цих творах зображені переважно ззовні. Діккенс не стільки розкриває специфічний дитячий світ, скільки соціум через його ставлення до дитини. Вразливість дитини робить її “зручним” для письмен

Ника персонажем, таким, що здатний викликати потужний емоційний відгук у читачів. Центральні герої названих творів загалом багато в чому ще залишаються “маленькими дорослими”, причому ідеалізованими. Вони вступають у життя з готовими моральними приписами й завжди опиняються на висоті їхніх вимог.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

Твір на тему: Тема дитини й дитинства – Відкрита книга РОМАН “ПРИГОДИ ОЛІВЕРА ТВІСТА”
Тема дитини й дитинства – Відкрита книга РОМАН “ПРИГОДИ ОЛІВЕРА ТВІСТА”
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email