|  | 

Тиждень світової літератури в школі

Тиждень світової літератури в школі Позакласна робота із світової літератури є важливою складовою навчально-виховного процесу, адже має на меті залучення школярів до скарбниці світової літератури, є засобом формування в учнів інтересу до предмета, розширення і поглиблення знань. Одним із найбільш популярних аспектів позакласної роботи є предметний тиждень. З 2 по 7 квітня в школі проходив тиждень світової літератури.

Протягом п’яти днів учні демонстрували творчі здібності, ерудицію, акторську майстерність, приймали участь у різних конкурсах. Під час проведення заходів учні дізнались багато цікавого про життя і творчість письменників, збагатилися знаннями про кращі твори світової літератури, переглянули новинки художньої літератури. Усім! Усім! Усім!

Зупинись і подумай! Чи можеш ти прожити без літератури? Чи буде повним твоє життя без поезії, театральних вистав? Доводимо до відома: із сьогоднішнього дня в нашій школі – Тиждень світової літератури.

Понеділок Виставка малюнків “Сторінками улюблених книжок” (1-11 кл.) Вівторок Конкурс на кращу літературну газету (5-11 кл.) Вікторина “Шанувальники світової літератури” (5-6 кл.)

Середа Інсценізація улюблених казок, творів. (1-9 кл.) Четвер Брейн – ринг “Знавці світової літератури” (7-9 кл.)

Конкурс читців “Краса поетичного слова” (1-9 кл.) П’ ятниця Парад літературних героїв (1-9 кл.) Урочиста лінійка. (підведення підсумків, нагородження переможців)

Вже в понеділок учнів та вчителів на порозі школи зустрічали “веселі ерудити” з цікавими інтелектуальними запитаннями. В цей же день була організована виставка малюнків до творів зарубіжних письменників, в якій учні проявили себе справжніми художниками. Слід відмітити малюнки: Сокіл С. (3 кл.), Компанієць К., (6 кл.), Яременко В. (6 кл.).

У вівторок пройшов конкурс на кращу літературну газету та вікторина “Шанувальники світової літератури” серед учнів 5 -6 класів.

Найкращу газету виготовили учні 9 класу, а перемогу у вікторині за загальною кількістю балів здобула команда 5 класу на чолі з капітаном команди Костирьою Л. Найактивнішими учасниками стали Костиря Л. та Зіненко І. Продовжився тиждень інсценізацією улюблених казок та творів. Серед учнів початкової ланки 1 місце зайняли учні 2 класу, середньої – 6 клас.

Дуже цікаво в четвер пройшов брейн – ринг “Знавці світової літератури” між учнями 7 та 9 класів. В інтелектуальній грі учні показали гарні знання та зацікавленість предметом. З нетерпінням чекали учні на поетичний конкурс читців. Кращими декламаторами віршів улюблених поетів стали учні: Солодовник В, Горілько В, своїх власних Компанієць К.

У п’ятницю глядачам пощастило побувати на параді літературних героїв, де учасники продемонстрували костюми своїх улюблених казкових персонажів. Найкращими визнано Яременко В. в образі Снігової королеви та Чорної А. в образі Дюймовочки.

Тиждень закінчився урочистою лінйкою, на якій були підведені підсумки спільної творчої роботи та відбулося нагородження. Переможці та активні учасники тижня отримали грамоти і солодкі подарунки. Так тримати!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4.50 out of 5)

Твір на тему: Тиждень світової літератури в школі
Тиждень світової літератури в школі
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email