|  | 

Твір “День святого Валентина” або “День закоханих”

14 лютого молодь і не тільки молодь в Україні святкує День закоханих. Для нас це нове свято, воно прийшло до нашої країни з Заходу всього лише років двадцять тому. Але в Європі та Америці його відзначають вже давно.

День закоханих названий на честь святого Валентина. За легендою, ця людина була лікарем та священиком. В ті часи злий римський імператор заборонив закоханим одружуватися. Він хотів, щоб чоловіки всі свої сили віддавали битвам в його війську, нікого не любили і не мали дружин та дітлахів.

Але святий Валентин таємно вінчав закохані пари. За це його заарештували і стратили. А потім люди назвали День закоханих на честь цього чоловіка, який віддав життя за любов.

У День Валентина закохані пари обмінюються невеликими подарунками: листівками, іграшками, коробками цукерок, повітряними кульками. Всі ці подарунки робляться у формі сердечок, тому що червоне серце – символ любові. І, звичайно, чоловіки дарують своїм прекрасним дамам букети чудових квітів

Не всі люди в нашій країні ставляться до Дня святого Валентина добре. Є такі, які вважають його чужим для нашої культури.

Але я ставлюся до Дня закоханих прекрасно, тому що це добре та веселе свято. Такий особливий день ще раз нагадує людині про тих, кого вона любить. Це привід зробити подарунок своєму коханому чи коханій, сказати йому або їй про свої почуття.

Якнайбільше б гарних свят, а вже “свої” вони чи “чужі” – яка різниця?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

Твір на тему: Твір “День святого Валентина” або “День закоханих”
Твір “День святого Валентина” або “День закоханих”
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email