|  | 

Твір Ким я хочу стати (лікар)

У житті кожної людини настає момент, коли він повинен зробити вибір про свою майбутню професію. Цей вибір – вельми нелегкий, адже на світі безліч професій, які подобаються одночасно відразу. Саме тому в дитинстві ми мріємо про багатьох професіях, не особливо замислюючись про їх справжніх цінностях.

Моя мрія – стати лікарем. Лікар – це та спеціальність, заради якої можна цілеспрямовано йти вперед, досягаючи всього. Саме лікарі грають дуже важливу роль в житті людей, буквально в житті будь-кого, від малого до старого.

Мій вибір припав на цю професію не лише тому, що вона дуже важлива і відіграє найважливішу роль у світі. Але ще тому, що лікарі за день роблять дуже багато добрих справ, адже вони рятують поранених, хворих, допомагають всім нужденним у здоров’ї.

Лікар повинен пишатися своїм значенням в цьому житті, своєю роботою і, зрештою, своїм званням. Вже одне це назва професії має важливу роль. Я ніколи б не наважився споганити це високе звання лікаря. І не важливо, яка це спеціальність, вони всі рівні і всі однаково важливі. Люди довіряють лікарям, навіть незважаючи на деякі непрофесіональні моменти, які в кожному році відбуваються десь.

Я пишався б своєю роботою, і намагався б дуже сильно працювати. Одним словом, ця професія видиграэ дуже велике значення особисто в моєму житті. Я хочу бути ликарем і буду обов’язково им.

Моя мета – допомагати людям, рятувати життя тяжко хворим, і підбадьорювати їх.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)

Твір на тему: Твір Ким я хочу стати (лікар)
Твір Ким я хочу стати (лікар)
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email