|  | 

Твір “Мій улюблений фільм” або “Моє улюблене кіно”

Мій улюблений фільм називається “Король-Дроздобород”. Це сучасне німецьке кіно, але зняте за сюжетом казки братів Грімм. Загалом, це весела романтична комедія про кохання принца та принцеси.

Сюжет фільму цікавий та заплутаний. Жила-була прекрасна, але пихата принцеса. Жоден наречений не міг догодити її капризам: в усіх вона знаходила недоліки.

В одного гарного принца вона висміяла зовнішність та дала йому прізвисько Дроздобород.

Тоді король-батько розсердився та пообіцяв видати дочку за першого, хто увійде до палацу. Дроздобород перевдягнувся в жебрака та прийшов до палацу під регіт всіх інших скривджених женихів. Він одружився на принцесі та привів її до бідної хатки, в своє королівство.

Важко довелося гордовитій принцесі! Тепер у неї не було ані слуг, ані розкішних суконь! Розпещеній красуні довелося топити піч, готувати їжу своїми ніжними ручками. А ще навіть заробляти гроші самій. Посидівши голодною, принцеса стала привчатися до праці.

А чоловік тишком-нишком витворяв різні штуки, щоб життя не здавалося їй занадто легким. Тому з принцесою траплялося багато кумедних пригод

.

Красуня гірко шкодувала про те, що була такою вередливою. “Ах, коли б мені зараз моя свобода, я стала б дружиною Дроздоборода!” – казала вона.

Мені подобається, що фільм закінчується добре. Принцеса перестала вередувати, стала привітною та доброю до простих людей. Тоді Дроздобород відкрив свою таємницю та одружився з принцесою в палаці. Ще мені подобається, що це розумний фільм, що він описує справжнє кохання.

А ще він вчить цінувати те, що маєш.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3.50 out of 5)

Твір на тему: Твір “Мій улюблений фільм” або “Моє улюблене кіно”
Твір “Мій улюблений фільм” або “Моє улюблене кіно”
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email