|  | 

Твір на тему “День матері”

Травень – місяць, багатий на свята, найпишніша та найпрекрасніша пора весни. І одне з травневих свят в Україні називається просто, але стосується кожного з нас. Кожної людини, яка живе та ходить по землі. Це свято – День матері, що відзначається в нашій країні у другу неділю травня.

Мати – найрідніша людина. Ії голос, яким би він не був, мелодійний чи ні, все одно наймилозвучніший. Теплі руки матері – це перше, що відчуває малюк.

Ніжні дотики, колискова, ласкаві слова – все це прояви материнської любові, тепла.

Матері бувають різні. Іноді це добрі та дбайливі жінки. Іноді – розгублені дівчатка, які і не сподівалися такого неочікуваного щастя. Є жінки, які своїм дітям і за матір, і за батька.

Іноді матері занадто переживають за своїх дітей та не відпускають їх від себе, іноді – нехтують своїми батьківськими обов’язками, а хтось навіть зі своїх дітей знущається. Хтось з дітей взагалі своїх матерів не знає, їх виховують названі батьки, вихователі у притулках.

Бувають матері-алкоголічки або наркоманки. Десь в глибині душі, як би вони себе не поводили, вони залишаються матерями, адже дали життя своїм дітям. Матері – це просто люди, і вони такі само різноманітні, як люди.

Мати – це та, хто дала життя, дала можливість з’явитися на цей світ, побачити сонце та небо, пробігтись зеленою травицею, проявити себе у цьому світі.

Навіть, коли мама багато чого забороняла робити, життя, яке вона дала, дає можливість проявляти себе, творити у нашому світі, нести у нього свій труд, тепло своєї душі.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3.50 out of 5)

Твір на тему: Твір на тему “День матері”
Твір на тему “День матері”
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email