|  | 

Твір на тему “Для чого людині сміх”

Я засміявся відразу, коли тільки-но прочитав тему твору. І справді, для чого сміх може бути потрібен людині? Смішне питання! Сміх – це ж саме життя, його суть! Радість, щастя та світло, гумор та посмішки!

Я дійшов висновку, що сміх буває кількох видів. Існує сміх веселий, радісний, безжурний.

Такий сміх піднімає настрій. І справді, почувши гарний жарт або добру новину, кожна людина просто розквітає на очах!

Я все це можу побачити на прикладі своєї мами. Вона просто сяє, коли чує якусь гумореску, а тим паче, коли стається якийсь смішний випадок. Мама каже, що з гумором та з посмішкою можна вирішити будь-яку ситуацію. А моя бабуся часто каже приказку про те, що “сміх лікує душу”.

Адже засміявся – і все, всі негаразди кудись поділися! Знову сяє сонечко, знову небо блакитне, як-то кажуть.

Існує сміх іронічний, існує саркастичний, є навіть “сміх крізь сльози”.

Я б такі види сміху назвав насмішкуватими або іноді навіть злими. Так веселиться людина, коли вона щось висміює. Часто іронічний сміх зустрічається в сучасних українських байках, у байках та гуморесках двадцятого століття.

А “сміх крізь сльози” я би назвав сумним сміхом. Я так майже не сміюся, тому навіть не знаю, для чого цей сміх потрібен.

Думаю, він потрібен для того, щоб підняти собі настрій тоді, коли вже зовсім сумно на душі. І, мабуть, він все-таки помагає.

Українська література – це повна скарбничка сміху, гучного та тихого, злого та доброго, веселого та “крізь сльози”. Це одна з причин того, що я люблю уроки української літератури в школі.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4.50 out of 5)

Твір на тему: Твір на тему “Для чого людині сміх”
Твір на тему “Для чого людині сміх”
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email