|  | 

Твір на тему “Лідерство”

Що є лідерство? Я розмірковую над цим словом, виходячи зі свого, особистого розуміння. Можна, звичайно, зазирнути в словник. Але самому думати цікавіше, ніж користуватися готовим.

Лідер – це той, хто вміє повести за собою. Або той, хто просто вміє йти попереду всіх, мотивуючи інших своїм прикладом. І те й інше визначення правильне. Вважається, що бути лідером – це круто, висловлюся вже молодіжною мовою. Деякі люди вважають, що потрібно обов’язково прагнути бути лідером, а якщо ти не лідер – то нібито й ніхто. Ось тут і починаються помилки.

Часто вважається, що лідер – це той, хто вміє придушити інших, маніпулювати іншими, затягуючи їх проти їхнього бажання в якусь справу. Що лідер – це найгучніша людина, вибачте. Часто бачиш, що хлопці лізуть зі шкіри геть, щоб у всьому бути першими, а сил-то не вистачає.

Вони намагаються затвердити своє лідерство силою та криком. Іноді виходить, але ненадовго. Лідером по-справжньому стає той, кого правдиво поважають.

Лідерство по-різному проявляється в різних ситуаціях.

Хтось є лідером у бійці, де потрібно відстояти свої права кулаками. Хтось – лідер у навчанні, у професії. А хтось – безперечний лідер у родині, де до нього всі прислухаються.

Буває в колективі лідер – начальник і водночас ще й неформальний лідер. Напевне, не варто намагатися завжди і скрізь пробиватися в лідери. Зустрічаються, звичайно, виняткові особистості, яким вдається все.

Але, звичайно, не тому, що вони жадають лідерства. А тому, що вони розумні, талановиті, відважні, душевні.

Лідерство – це вираження внутрішньої сили людини, впевненості в собі. Така людина не боїться, бо знає, що вона права. І така людина бере відповідальність і за себе, і за інших. Спочатку – за себе, за правильність обраного шляху.

А потім і за інших, які йдуть за ним. Лідерство – у відповідальності, в розумінні, що твої вчинки означають для інших і для всього світу.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 3.00 out of 5)

Твір на тему: Твір на тему “Лідерство”
Твір на тему “Лідерство”
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email