|  | 

Твір на тему “Мій тато”

Мій тато – найкращий у світі. Він розумний, сильний та рішучий чоловік. А також він гарний зовнішньо.

Тато середнього зросту, не худий, але не повний. У тата зелені очі та темно-русяве волосся. Задля зручності він носить коротку стрижку. Тато завжди одягається акуратно та зручно.

Раніше він носив вуса, але потім йому набридло, і він став гладко голитися.

Моєму улюбленому татові зараз рівно сорок років. У нього вища освіта, він економіст. Зараз він працює провідним фахівцем на підприємстві.

Часто він приходить з роботи пізно та втомлений. Тоді ми вдома намагаємося не дуже галасувати, щоб не заважати татові відпочивати.

У тата є свої захоплення. Він добре водить машину. У нього вже двадцять років стажу водія.

Три роки тому він заробив грошей та купив собі джип. Тепер ми всією сім’єю на ньому їздимо. На вихідних та у відпустці тато їде на рибалку, на шашлики. Він бере з собою нас і своїх друзів. Папа полюбляє дивитися по телевізору передачі про рибалку, про різні вудки та методи лову риби.

Мій тато ще колись служив в армії, у танкових військах. Тому зараз він любить у вільний час пограти на комп’ютері в танкові бої.

Ще мій тато чудово готує. Він добре вміє та дуже любить куховарити. У тата мало часу на це, але коли він все-таки готує їжу, виходить справжня смакота.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 2.50 out of 5)

Твір на тему: Твір на тему “Мій тато”
Твір на тему “Мій тато”
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email