|  | 

Твір на тему “Моя бібліотека”

У кожної грамотної людини є своя бібліотека. Сюди входять книги, які їй належать. У когось бібліотека велика та серйозна, набувається довгими роками.

Наприклад, велика бібліотека у мого дідуся. У нього в шафах зберігається багато спеціальної літератури з математики, фізики, техніки тощо.

Зазвичай я користуюся книгами своїх батьків. Серед них багато художньої літератури, класики, яка вивчається в школі. Але у мене є також своя власна бібліотека, правда, невеличка. Вона стоїть на окремій полиці.

Вона складається з тих книг, які мені дарують на свята.

Більшість цих книжок – історичні романи, романи – “фентезі”, а ще історичні енциклопедії з картинками. Я люблю читати про пригоди людей у??минулі епохи, а ще про реальних історичних героїв. Мої друзі та родичі всі знають про моє захоплення та намагаються дарувати мені книги з цієї теми.

Правда, в мою колекцію “затесалося” кілька інших книг: учбових, детективи та “жахи” про вампірів. А ще два шикарних ілюстрованих тома поем Шевченка, видані ще за радянських часів. Їх мені подарувала бабуся. Всі книги в моїй бібліотеці – прочитані.

По тому, яка у людини бібліотека, можна судити про його особистість Якщо там суцільні “бандитські” трилери та дурні еротичні романчики, значить, інтереси в людини відповідні. А ось маленька бібліотека ще не означає, що людина мало читає. Адже деякі люди користуються електронними книгами, а інші беруть їх у бібліотеці, щоб не зберігати їх вдома та не витрачати зайвих грошей.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

Твір на тему: Твір на тему “Моя бібліотека”
Твір на тему “Моя бібліотека”
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email