|  | 

Твір на тему Моя улюблена книга

Читати книги – моє улюблене заняття. Вони збагачують людину, роблять її кращою. Завдяки книгам можна побувати в різних місцях, в різні епохи не виходячи зі свого дому. Я люблю читати різні жанри, однак в мене є улюблена книга, яку я перечитував вже не один раз. Творчість відомого американського письменника Джека Лондона захоплювала мене вже давно.

У своїх творах він оспівує велич і силу людини, яка проходить через різні випробування завдячуючи своїй наполегливості й мужності. Саме таким є головний герой однойменного роману Дж. Лондона – Мартін Іден.

У творі змальовано його нелегкий життєвий шлях. Він був простим робітником, моряком, дуже важко працював щоб вижити. І от одного разу він випадково зустрів дівчину, яку зразу ж палко покохав. Його почуття виявились взаємними. Однак вона була з вищого класу, з багатої освіченої сім’ї, а він навіть не закінчив початкову школу.

Прірва між ними була надто великою. Однак Мартін в душі не був простим робітником, у нього була задатки генія. Палаючи від кохання він швидко починає вчитися самотужки.

Завдяки своїй надзвичайній наполегливості й талантам він вчився в рази швидше ніж тодішні студенти.

Навчаючись, Мартін відчув потяг до письма, до творчості. Він почав писати, мріючи про кар’єру письменника та поета. Його наполегливість не зламали ні голод, ні повне неприйняття його родиною, його зусилля були просто надлюдськими.

Дуже швидко Мартін Іден став освіченою людиною навіть перевершив звичайний рівень. Однак дорога до заслуженої слави була терниста, він стикнувся з суспільною несправедливістю. Пройшовши дуже важку дорогу, Мартін Іден переміг. Він став одним з найвідоміших письменників свого часу. Але йому все це було вже не потрібно.

Мартін розчарувався у всьому, в тому числі та в коханні – лицемірне суспільство того часу доконало його. Кінець книги трагічний, однак вона дуже повчальна.

Цей роман перевернув мій світ. Я захоплююсь героєм роману, намагаюсь його наслідувати та при цьому не повторити його помилок. Не можна залишитись байдужим читаючи цю книгу, вона змушує задуматись над вічним.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4.00 out of 5)

Твір на тему: Твір на тему Моя улюблена книга
Твір на тему Моя улюблена книга
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email