|  | 

Твір на тему “Професія – бухгалтер”

Останнім часом я все більше ціную професію бухгалтера. Думаю, що зроблю її своєю власною. Я вважаю, що молодь дуже помиляється, коли вважає бухгалтерію нудним заняттям. І зараз спробую це довести.

Бухгалтери потрібні скрізь: на виробництві, в установах, у фірмах приватних підприємців. Без роботи ці спеціалісти не залишаться ніколи. Вони професійно працюють з грішми та стежать за фінансами підприємства.

Також кваліфікований бухгалтер просто незамінний, тому на нього покладений обовязок розраховувати податки, своєчасно виплачувати їх державі та подавати великі точні звіти..

Бухгалтер – дуже сучасна робота, нею займаються освічені, успішні люди. Вони обізнані у багатьох сферах знань: правознавстві, економіці, менеджменті, роботі з компютером. Добре знають бухгалтери ділову українську мову та й іноземні мови теж.

Я не розумію, як може праця вважатися кимось нудною, якщо вона потребує зосередженості та застосування розумових зусиль! Також бухгалтерія розвиває математичні здібності людини. Бухгалтери можуть швидко та точно рахувати великі числа.

Обдурити людину цієї професії біля прилавка магазину просто неможливо.

Професія бухгалтера також привчає людину до акуратності та ідеального порядку. Адже така праця вимагає великої відповідальності за матеріальні цінності.

Подивіться на типового представника даної професії. Це підтягнута, ошатно вдягнена людина. Звикнувши завжди бути енергійним та зібраним на роботі, бухгалтер залишається таким і поза нею. Його життя теж добре впорядковане, але зовсім не нудне. Адже праця кваліфікованого бухгалтера оплачується гідно, він може дозволити собі подорожувати, розважатися тощо.

Я сподіваюся, що, якещо я докладу до цього зусиль, мені теж коли-небудь пощастить обіймати посаду бухгалтера!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4.00 out of 5)

Твір на тему: Твір на тему “Професія – бухгалтер”
Твір на тему “Професія – бухгалтер”
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email