|  | 

Твір на тему “Страшні містичні історії”

Ці неймовірні події трапилися насправді, з одним моїм знайомим дядьком. Точніше, дядьком його з натяжкою можна назвати, він молодий хлопець, звуть його Ігор. А почалося все з того, що йому зрадила дружина. Він не зміг цього знести, все кинув та пішов зі своєї квартири. Але жити десь потрібно було, тому він зняв один старий будиночок у приватному секторі міста, в глушині…

Будинок цей стояв порожнім вже довгий час, хоча господиня здавала його дуже дешево. Хлопець про це замислюватись не став, а став у ньому жити та ходити на роботу, як завжди. Спочатку все було добре. Але минув місяць, і в будинку стали відбуватися дивні речі.

Спочатку сам собою став відкриватися підвал на кухні. Ігор йшов спати, точно знаючи, що люк підвалу закрито. Але вночі він йшов на кухню запалити цигарку чи попити води, тут його й чекав сюрприз! Підвал було відкрито! Якби наш герой не вмикав світла, то він міг би провалитися туди!

А потім з моїм знайомим сталося ще кілька моторошних історій, які мало не призвели його до загибелі.

Історія 1. Табуреткою по спині

Оскільки Ігорю було нудно жити самому, то до нього приходили друзі.

Одного разу, коли вони прийшли, він йшов коридором, щоб відкрити їм вхідні двері. Тут з кухні за його спиною вилетіла табуретка та як вдарила його по спині! Він впав на підлогу та просто отетерів, а табуретка гепнулася поруч з ним. Тут самі собою відчинилися дверцята шафи в кінці коридору та звідти стали вилітати речі. Наче хтось розкидував їх кімнатою!

В ці хвилини друзі стояли під дверима та дивувалися, чому господар їх не впускає. Коли полтергейст з речами закінчився, Ігор, як-то кажуть, очуняв та відкрив їм двері. Він нічого не міг чітко пояснити гостям. А вони дивувалися: навіщо це він речі розкидав…

Історія 2. Кухонні жахи

З горя Ігор почав пити. Мало того, що дружина пішла, так тут таке коїться. Йому все ввижалося, що надворі постійно хтось ходить, але нікого не було видно.

Якщо у дворі було чути найменший шурхіт, Ігор вискакував з дому, неначе вкушений, щоб подивитися, що ж там. Одного разу прийшла сусідка, а він відкрив двері з сокирою в руках.

– Я, знаєте, людина ексцентрична. – сказав він.

– Бачу – бачу. – відповіла сусідка та швиденько пішла геть.

Сусіди почали перешіптуватися про те, що Ігор дурень. Але йому було не до сусідів. Підвал на кухні продовжував відкриватися сам собою. Тоді наш герой, а він сміливий хлопець, вирішив підстерегти момент, коли ж він відкривається, щоб дізнатися, хто його відкриває. Він запасався для хоробрості пляшкою, сідав на кухні на підлозі, включав відеокамеру на телефоні, щоб не пропустити момент.

Підвал вперто не відкривався, поки Ігор чатував. Але варто було йому лягти спати, як вранці підвал виявлявся відкритим, як на замовлення. Якось Ігор знімав на відео підвал та білі стіни кухні. На одній стіні висіло дзеркало. Подивившись потім відео, мій знайомий жахнувся.

В один момент у дзеркалі виразно проступило зображення черепа. З нізвідки. У знайомих Ігоря, хто бачив цю зйомку, волосся ставало дибки.

Хтось вважав це відеомонтажем. Хтось говорив, що це випадковий ефект, а все інше Ігорю привиділося. Мовляв, треба менше пити))) Але більшість знайомих повірили та стали хвилюватися за Ігоря.

Історія 3. У будинку стає небезпечно

Якраз цього часу друг Ігоря, Петрик, потребував житла, хоч якого-небудь. Ігор узяв його до своєї хати. Всі ж одному в будинку тепер стало страшнувато. А двох хлопців вже голими руками не візьмеш.

Паралельно Ігор намагався з’ясувати в сусідів що-небудь про цей будинок.

Але ніхто не хотів з ним говорити про це. Господиня ж будинку відмахувалася, мовляв, що ви вигадуєте, все в нормі. Навіть обурювалася: а чи все у вас в порядку з головою, що ви таке вигадуєте? Тим часом становище стало погіршуватися.

На кухні сам собою почав відкриватися газ. Хлопці перекривали його, але він відкривався знову, відбувався витік. Це була вже серйозна небезпека отруїтися.

Історія 4. Правда про будинок випливає назовні

Кульмінація відбулася, коли однієї ночі Ігорю наснився маленький лисий чоловік у коридорі.

Він був просто втіленням зла, його очі палали. Він сказав Ігореві: “Ти мій. Ти нікуди звідси не підеш, ти мій!”. Мабуть, він і був справжнім господарем будинку.

Тієї ж ночі Петрик, простуючи коридором, побачив цього чоловічка наживо та закричав так, неначе його різали. Вранці Петрик намалював його, а Ігор зрозумів, що вони бачили одну й ту саму недобру сутність.

Правду про будинок Ігор дізнався випадково та ще й у районному похоронному бюро. Йому там сказали, що в цьому будинку на смерть отруїлося газом семеро людей у різний час. Одного разу – двоє чужих дітей, які залізли в цей будинок, коли він стояв порожнім.

Ніхто не знає як, але вони провалилися до підвалу та не змогли вибратися звідти. Чому тоді трапився витік газу – теж не знає ніхто…

Ігор не став заглиблюватися в причини того, чому будинок став таким недобрим.

Він виселив Петрика заради його ж безпеки та посварився з господинею будинку, тому що вона знала правду та приховала від нього. Потім він останній раз напився задля хоробрості, зібрав речі та лишив будинок, де з ним відбулося стільки містичних історій. Зараз він знову одружений та все з ним гаразд.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

Твір на тему: Твір на тему “Страшні містичні історії”
Твір на тему “Страшні містичні історії”
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email