|  | 

Твір-опис верби навесні (5-7 речень, 4 клас, 3 варіанта)

<

p>1 варіант Яскраве сонечко всміхається у моє вікно. Гілочка верби милує око пухнастими котиками.

Така ніжна, тендітна та красива. Дивлячись на ці гнучкі прутики з пухнастими “намистинами” одразу становиться тепло та легко на серці. Значить, весна не забариться, значить скоро уся природа остаточно прокинеться, адже квітуча верба – віщунка скорої весни.

<

p>2 варіант Квітуча верба завжди вважалася символом весни та тепла. У народі кажуть: “Зацвіла верба – весна прийшла”. Дійсно, на фоні ще трохи змерзлої природи, що не відійшла остаточно від зимового сну, пухнастий цвіт верби поселяє у серце надію на весняне тепло й радість.

Пухнасту та тендітну квітучу вербу дарують коханим та близьким людям для того, щоб зігріти їхнє серце та сповістити про прихід весни.

<

p>3 варіант Верба є одним з найулюбленіших дерев в Україні. Здавна вона прикрашає оселі, її часто згадують в народній творчості. ЇЇ пухнасті котики милують око та веселять душу.

Квітуча верба навесні є символом оновлення та пробудження природи. Цей символічний зміст особливо помітний у вербну неділю, що передує Великодню. У цей день прийнято дарувати тендітні пухнасті гілочки коханим та близьким.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

Твір на тему: Твір-опис верби навесні (5-7 речень, 4 клас, 3 варіанта)
Твір-опис верби навесні (5-7 речень, 4 клас, 3 варіанта)
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email