|  | 

Твір-опис за картиною Вінсента Ван Гога “Ворони над полем пшениці”

8 КЛАС

ТВОРИ НА НЕЛІТЕРАТУРНІ ТЕМИ

Твір-опис за картиною Вінсента Ван Гога “Ворони над полем пшениці”

Відомо, що за життя геніальний голландський художник Вінсент Ван Гог не продав жодної картини, адже у своїй творчості він не визнавав компромісів і не підкорювався авторитетам. Наприкінці XIX століття в живописі Західної Європи панував класицизм, а твори Ван Гога – це не відображення прикрашеної дійсності, а нескінчені пошуки самотньої людини.

Картина “Ворони над полем пшениці” різко поділена горизонтальною лінією – межею між жовтим полем і темно-синім, аж чорним небом.

Дві нижні третини полотна – це зображення пшеничного поля, з лівого кутка якого тягнуться три покручені дороги в нікуди. Художник не виписує колоски Грубими сильними мазками він створює хаос на полотні.

Над пшеничним полем – темно-синє небо і чорні ворони, які летять зграєю, а над полем розсипаються окремими темними плямами на тлі золотої пшениці.

Темне, неспокійне небо зливається в єдине ціле з полем і створює хаос, а чорні ворони лише підсилюють почуття неспокою і передчуття якогось лиха. Карти на передає невимовний сум художника, який не знаходить спокою ні в житті, ні в природі.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

Твір на тему: Твір-опис за картиною Вінсента Ван Гога “Ворони над полем пшениці”
Твір-опис за картиною Вінсента Ван Гога “Ворони над полем пшениці”
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email