|  | 

Твір-опис за картиною Жана-Франсуа Мілле “Жінки, які збирають колоски”

8 КЛАС

ТВОРИ НА НЕЛІТЕРАТУРНІ ТЕМИ

Твір-опис за картиною Жана-Франсуа Мілле “Жінки, які збирають колоски”

Вінсент Ван Гог сказав про Жана-Франсуа Мілле, видатного західноєвропейського художника: “Він був єдиним художником свого часу, який показав нові горизонти багатьом людям”. В епоху, коли художники прикрашали дійсність, Жан-Франсуа Мілле показував тяжке життя простих людей.

На картині “Жінки, які збирають колоски” Жан-Франсуа Мілле зобразив три зігнуті постаті селянок, які на вижатому полі збирають колоски пшениці. Жінки вдягнуті в довгі спідниці, у сірі блузки, що закривають руки, брунатного кольору хустки низько опущені на очі. Фігури селянок перетягнуті фартухами, наповненими збіжжям.

Постаті жінок зігнуті, ми не бачимо їхніх облич, але художнику вдалося передати нелюдську втому селянок, які за цілий день роботи на палючому сонці так і не наповнили фартухи-мішки колосками.

На задньому плані, за постатями жінок, ми бачимо низенькі побілені хатинки, які немов прилипли до землі. Верхню третину картини займає зображення вицвілого неба, затягнутого тонким жовтуватим маревом.

Теракотового кольору вижате поле, сірі зігнуті постаті жінок, невиразні фарби серпневого неба створюють у глядача почуття суму і жалю до людей, які змушені тяжко працювати, щоб узимку їхні діти не залишилися голодними.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

Твір на тему: Твір-опис за картиною Жана-Франсуа Мілле “Жінки, які збирають колоски”
Твір-опис за картиною Жана-Франсуа Мілле “Жінки, які збирають колоски”
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email