|  | 

Твір про рекламу “Красиве життя у рекламі – оманлива картинка”

Кожного дня з екрану телевізора та з бігбордів на нас дивляться, радісно посміхаючись, тендітні красуні та мужні чоловіки, які, здається, знають рецепт щастя.

Вони весь час щасливо посміхаються, ніби не знаючи ані втоми, ані суму. У чому ж їхній секрет?

А ось він, поряд. Бачите? Написано великим кольоровими літерами – турфірма, жуйка, пилосос, вікна тощо. Вони запевняють, що тільки у випадку, коли ти матимеш ту чи іншу річ, ти будеш щасливим.

У тебе будуть цікаві та веселі друзі, якщо ти питимеш саме це пиво. У твоїй сім’ї буде щастя та добробут, якщо споживатимеш саме цей майонез. Тільки з певною маркою цигарок у кишені на тебе чекають цікаві пригоди й подорожі.

Та чи розуміємо ми, що ця гарна картинка насправді омана? Що за яскравим виглядом героя реклами стоїть ціла команда професіоналів: візажистів, перукарів, освітлювачів, операторів тощо.

Маю сумнів, що впізнаю ту людину з обкладинки, якщо зустріну її на вулиці.

Це не означає, що я проти реклами взагалі. Вона має свою користь – розповідає про нові товари, послуги, які з’явилися на ринку. Проте іноді працівники рекламної індустрії перебільшують.

Так, всі ми знаємо, що інколи зображення на упаковці якогось продукту не має нічого спільного з тим, що знаходиться всередині яскравої обгортки. “Швидкосуп” не такий густий, не плавають там і всі ті гарні овочі, які наявні на зображенні. Начинки у печиві не так уже й багато, як хотілося б. Круасан не такий насправді пухкий і свіжий, як переконує нас у цьому реклама.

Я вважаю, що потрібно уважніше роздивлятися те, що ми купляємо.

Не думати, тягнучи руку до найрозрекламованішого, а тому дорогого шампуню, що наші три волосини вмить перетворяться на гриву, як у тої рекламної красуні. А розуміти, що красиве життя у рекламі – оманлива картинка.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

Твір на тему: Твір про рекламу “Красиве життя у рекламі – оманлива картинка”
Твір про рекламу “Красиве життя у рекламі – оманлива картинка”
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email