|  | 

Твір роздум на тему Краса

Що в нашому житті означає краса? І про яку саме йдеться мова? Краса зовнішня, чи духовна? Не так часто, в загальній складності на шкільних уроках, ми ставимо собі таке питання – що важливіше, бути красивим зовні, або ж проміняти красу тіла на внутрішню красу? Це чимале питання хвилювало багатьох знаменитих письменників і поетів. І думки не завжди були схожі.

Хоча всі завжди стверджують, що внутрішній світ важливий своєю чистотою і красою. І все ж, ніхто не захоче дізнатися про твою внутрішню красу, якщо ти виглядаєш зовні негарно.

Саме тому не можна стверджувати з усією впевненістю та завзятістю, що краса – анітрохи не важлива в світі людей. Адже саме наш світ створює уявлення про красу. А тому, як би це не було сумно, красота духовна поступово відходить на задній план.

Про неї раптом починають згадувати, коли справа доходить до крайнощів, і немає інших можливостей.

І взагалі, хіба це соромно похвалитися небагато своєю красою? Потрібно користуватися тим, що тобі дано згори. Тільки негарні люди можуть стверджувати, як би заспокоюючи себе, що краса не важлива анітрохи. Рідко, кому вона буває не важлива. Це лише красиві слова.

Завжди всі люди, раніше, а зараз – тим більше, дивилися на одяг, зовнішність людини, з яким починали контакт спілкування.

Краса – це важливий фактор в нашому житті, і багато хто з-за цього страждають, а багато хто – навпаки, піднімаються вище і вище. І все ж, якщо уважно подумати, що ж буде, коли зовнішня красива оболонка піде? Не залишиться нічого. Ні особливого розуму, ні освіти, нічого – порожньо.

Висновок такий: потрібно мати не тільки мозок, але охайний симпатичний зовнішній вигляд, і не тільки красу тіла, але і розум. Тоді ці два компоненти будуть один одного доповнювати, і в цілому – буде гармонійна особистість.

Хоча не завжди розум – це добро, часто розум використовують не на благо, а як раз навпаки. Саме тому мати чистий, не заплямований внутрішній світ – ще важливіше, ніж хороший і логічний розум. Краса – як важливо її розпізнати в негарній людині, і як важливо це зрозуміти відразу ж, не піддаючись передсудам ще наших прадідів. Людина, яка зуміла зрозуміти – наскільки красива людина, хоч такою вона не є зовні – просто безцінна особистість.

Рідко можна зустріти таких. Все одно буде присутнє якесь упередження по відношенню до таких людей.

Краса – таке дивне явище, яке вводило в оману багатьох людей великих. І як багато помилялися, судячи лише по зовнішності!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 2.50 out of 5)

Твір на тему: Твір роздум на тему Краса
Твір роздум на тему Краса
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email