|  | 

Твір-роздум на тему “Успіх у житті”

Успіх – досить суб’єктивне поняття. Кожна людина по-своєму розуміє його. Для когось успіх – це кар’єра. Для когось – щастя в сім’ї, здоров’я близьких людей.

Раніше мені здавалося, що успіх – щось швидкоплинне, сьогодні він є, а завтра немає.

Тепер я вважаю, що в даному випадку ми говоримо про везіння. Воно короткочасне, приходить, з мого досвіду, тільки в ті моменти, коли його зовсім не чекаєш.

Ну, або в критичних ситуаціях, коли раптом відбувається щось і все закінчується добре.

Багато хто думає, що везіння – подарунок долі. Воно буквально падає на вас, його неможливо передбачити. Є такі, хто вірить у магічну сутність цього поняття – за допомогою певних дій або заклинань її можна викликати.

Ще одна думка з цього приводу – божественне походження везіння (його посилають небеса людям за хороші та праведні вчинки). Скільки людей, стільки думок.

Але що ж тоді успіх?

Для нього потрібно працювати наполегливо, ставити перед собою завдання. Везіння може бути у вигляді несподіваної спадщини – далекі родичі залишили вам мільйони. А от, коли ви довго працювали, недосипали, вимоталися та заробили мільйони, це успіх.

Важко визначити межі успіху.

Людина все життя працювала на маленькому підприємстві. Середній дохід, стандартна квартира, сім’я. У його розумінні він успішний – йому всього вистачає. Інший заробляє мільйони, але хоче мільярди. Він вважає себе неуспішним.

Сподіваюся, що я незабаром визначуся для себе – що вважати успіхом. Життя покаже.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

Твір на тему: Твір-роздум на тему “Успіх у житті”
Твір-роздум на тему “Успіх у житті”
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email